Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 maja 2012, 10:37

autor: Aver

Siedem DLC w planach twórców Max Payne 3

Studio Rockstar poinformowało, że do końca roku ukaże się siedem dodatków DLC do nadzchodzącej gry o przygodach byłego oficera NYPD. Posiadacze Rockstar Pass zakupią rozszerzenia o 35% taniej.

Do wyprawy do Sao Paulo i spotkania z pracującym tam ochroniarzem Maksem Paynem pozostały zaledwie dwa tygodnie. Niewiele dłużej przyjdzie nam czekać na pierwszy dodatek DLC do gry studia Rockstar. Twórcy gry Max Payne 3 poinformowali, że zestaw map o zbiorczym tytule Local Justice ukaże się w czerwcu. Wprowadzi on trzy areny do rozgrywki wieloosobowej, które koncepcją będą nawiązywać do miejskiego posterunku policji, a także nowe przedmioty i wyzwania.

Siedem DLC w planach twórców Max Payne 3 - ilustracja #1

Na lato i jesień zaplanowano kolejne sześć dodatków:

  • Disorganized Crime Map Pack
  • Deatchmatch Mode in Heaven Mode Pack
  • Hostage Negotiation Map Pack
  • New York Minute Co-Op Pack
  • Painful Memories Map Pack
  • Trickle Down Economics Map Pack

Pierwsze cztery z nich mają ukazać się do września. Według Sama Housera, założyciela amerykańskiego studia, przyczynią się one do zapewnienia „najgłębszych doznań w zakresie rozgrywki wieloosobowej, jakie kiedykolwiek stworzyliśmy”.

Siedem DLC w planach twórców Max Payne 3 - ilustracja #2

Dla fanów ostrzących sobie zęby na wszystkie siedem dodatków przygotowano usługę Rockstar Pass, która po aktywacji umożliwi ich zdobycie z 35-procentową zniżką w porównaniu z indywidualną ceną każdego rozszerzenia. Podobny zabieg twórcy serii Grand Theft Auto przeprowadzili w przeszłości w przypadku gry L.A. Noire. „Przepustkę” od wczoraj można zamawiać w amerykańskich usługach Xbox Live (za 2400 punktów) oraz PlayStation Network (za niecałe 30 dolarów). Cena dla posiadaczy PC oscylować będzie w granicach 25 euro (100 złotych).

Max Payne 3 ukaże się za nieco ponad dwa tygodnie na konsole firm Microsoft i Sony. Posiadacze komputerów stacjonarnych poczekają na nią do 1 czerwca. Gra jest dostępna w przedsprzedaży m. in. w sklepie Gry Online.