Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 września 2018, 09:34

autor: Aquma

Shadow of the Tomb Raider z trailerem premierowym

W internecie można już zobaczyć dwuminutowy zwiastun premierowy najnowszej odsłony serii Tomb Raider – tworzonej przez studio Eidos Montreal gry Shadow of the Tomb Raider.

Lara Croft na nowym trailerze. - Shadow of the Tomb Raider z trailerem premierowym - wiadomość - 2018-09-11
Lara Croft na nowym trailerze.

W sieci pojawił się zwiastun premierowy Shadow of the Tomb Raider – opracowanej przez Eidos Montreal, przy wsparciu ze strony doświadczonego zespółu Crystal Dynamics (autorów m.in. oryginalnej serii Tomb Raider, a także Legacy of Kain) trzeciej części przygód nowej Lary Croft. Mowa o kontynuacji rebootu serii z 2013 roku, a także wydanego dwa lata później Rise of the Tomb Raider. Warto zaznaczyć, że trailer najprawdopodobniej wyciekł przed czasem – radzimy spieszyć się z oglądaniem, bo może zostać usunięty.

Na dwuminutowym materiale widzimy trochę atrakcyjnych widoczków rodem z Ameryki Łacińskiej (nie brakło oczywiście klasycznych, otoczonych gęstą dżunglą azteckich piramid), mroczne, pełne pułapek i tajemnic podziemia, a także kilka widowiskowych starć, w niektórych przypadkach jakby żywcem wyjętych z Hollywood. Zwiastun został przygotowany na silniku gry i jedno jest pewne – o jakość oprawy graficznej nie musimy się martwić.

Shadow of the Tomb Raider to widowiskowa, przygodowa gra akcji, w której – w skórze słynnej pani archeolog, Lary Croft – eksplorujemy przeróżne, niebezpieczne ruiny. Ponownie podejmiemy wątek tajemniczego Zakonu Trójcy i badań prowadzonych przez zmarłego ojca protagonistki. Produkcja zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach PC już za kilka dni – 14 września – i będzie dostępna w pełnej polskiej wersji językowej.

  1. Eidos Montreal – strona oficjalna
  2. Crystal Dynamics – strona oficjalna
  3. Gry września 2018 – najciekawsze premiery i konkurs