Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 sierpnia 2017, 15:22

autor: Góral

SEVEN: The Days Long Gone - materiał z rozgrywką z gamescomu

Studio Fool's Theory postanowiło opublikować kilkuminutowy materiał wideo z rozgrywką z gry SEVEN: The Days Long Gone, pokazywaną podczas niedawnych targów gamescom.

SEVEN: The Days Long Gone - materiał z rozgrywką z gamescomu - ilustracja #1

Tegoroczne targi gamescom już za nami, ale twórcy polskiej gry SEVEN: The Days Long Gone postanowili podzielić się materiałem wideo z rozgrywką, której mogły zasmakować osoby zwiedzające hale w Kolonii. Na ponad siedmiominutowym nagraniu obejrzycie rozmaite elementy gameplaya. Już na początku zobaczycie, jak prezentują się dialogi, później zaznajomicie się z walką i niektórymi umiejętnościami wykorzystywanymi przez bohatera, np. niewidzialnością czy teleportacją. Nieco dalej pokazano zbieranie łupów i zmianę wyposażenia, otwieranie zamków przy użyciu wytrycha czy też strzelanie z kuszy. Dodatkowym bonusem jest także fragment z minigierką będącą wariacją na temat Froggera. Służy ona do hakowania paneli. Jak widać, wideo może nie jest przesadnie długie, ale pokazuje wszystko co trzeba, a do tego dostępne jest z polskimi napisami.

SEVEN: The Days Long Gone w skrócie:
  1. RPG akcji od polskiego studia Fool’s Theory;
  2. ukaże się na komputerach osobistych;
  3. w naszym kraju produkcja będzie dostępna w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że firma Cenega została rodzimym dystrybutorem produkcji studia Fool’s Theory. W przesłanej wiadomości prasowej poinformowano, że tytuł sprzedawany będzie w naszym kraju w podwójnej wersji językowej – polskiej (napisy) i angielskiej. Na dalsze szczegóły musimy poczekać.

SEVEN: The Days Long Gone ukaże się na komputerach osobistych. Dokładny termin premiery nie jest jeszcze znany, ale za to warto przypomnieć, że za ścieżkę dźwiękową produkcji odpowiada Marcin Przybyłowicz, którego z pewnością kojarzycie z roli kompozytora oprawy muzycznej gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Oprócz niego nad udźwiękowieniem pracują aktorzy głosowi, którzy występowali m.in. w Divinity: Original Sin, Total War: Warhammer, LittleBigPlanet czy Star Wars: The Old Republic.

Projekt okładki SEVEN: The Days Long Gone.
Projekt okładki SEVEN: The Days Long Gone.