Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 stycznia 2015, 09:55

autor: Góral

Seria Saints Row i Sid Meier's Civilization: Beyond Earth w darmowym weekendzie na Steamie

W sklepie Steam rozpoczęto kolejny darmowy weekend, tym razem z grami z serii Saints Row i strategią Sid Meier's Civilization: Beyond Earth. Wszystkimi produkcjami można bawić się bez ponoszenia kosztów do niedzieli do godziny 22:00.

W Saints Row IV musimy zmierzyć się z kosmitami. - Seria Saints Row i Sid Meier's Civilization: Beyond Earth w darmowym weekendzie na Steamie - wiadomość - 2015-01-16
W Saints Row IV musimy zmierzyć się z kosmitami.

W sklepie Steam rozpoczęto kolejny weekend, podczas którego można za darmo pograć w wybrane produkcje. Tym razem do niedzieli do godziny 22:00 bez ponoszenia żadnych kosztów da się bawić w Saints Row 2, Saints Row: The Third, Saints Row IV i Sid Meier's Civilization: Beyond Earth. Wystarczy pobrać pliki, które powinny się już znajdować na Waszej liście steamowych tytułów. Jednocześnie wszystkie gry i dodatki z serii Saints Row (oprócz Saints Row: Gat out of Hell) zostały przecenione o 75%. Jeżeli więc chcecie nadrobić zaległości przed debiutem samodzielnego dodatku, to właśnie nadarzyła się znakomita okazja. Z kolei najnowsza odsłona słynnej serii strategicznej kosztuje 29,99 euro (około 128 zł). O ile gry studia Voliton faktycznie kuszą swoją ceną, tak projekt zespołu Firaxis Games można nabyć za podobne pieniądze u polskich sprzedawców, z ofertami których zapoznacie się w tabelce z prawej strony.

Seria Saints Row i Sid Meier's Civilization: Beyond Earth w darmowym weekendzie na Steamie - ilustracja #3Saints Row to uznana seria zwariowanych sandboksów. Ostatnią częścią jest Saints Row IV, w której gang Third Street Saints musi zmierzyć się z kosmitą Zinyakiem, który porwał przywódcę grupy, czyli gracza. Tytuł jak zwykle oferuje ogromne pokłady oryginalnego humoru i zabawny gameplay, podczas którego używa się m.in. supermocy.

Seria Saints Row i Sid Meier's Civilization: Beyond Earth w darmowym weekendzie na Steamie - ilustracja #4Sid Meier's Civilization: Beyond Earth to najnowsza odsłona serii gier strategicznych tworzonych przez zespół Firaxis Games. Tym razem przenosimy się w przyszłość, do roku 2265. Zadaniem gracza jest skolonizowanie obcej planety, na której roi się od niebezpieczeństw. Projekt określany jest mianem duchowego spadkobiercy Alpha Centauri.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.