Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 sierpnia 2019, 10:00

autor: XxX

Sea of Thieves jednym z najlepszych tytułów Xbox Game Pass

Usługa Xbox Game Pass cieszy się sporą popularnością wśród graczy. Za jej pośrednictwem za kilkadziesiąt złotych miesięcznie można cieszyć się wieloma tytułami. Wśród nich znajduje się Sea of Thieves, które jest jedną z najczęściej wybieranych gier przez użytkowników.

W Sea of Thieves możemy zmierzyć się z innymi graczami - Sea of Thieves jednym z najlepszych tytułów Xbox Game Pass - wiadomość - 2019-08-29
W Sea of Thieves możemy zmierzyć się z innymi graczami

Sea of Thieves to wieloosobowa gra przygodowa, w której wcielamy się w żądnych krwi piratów. Otwarty świat tytułu stworzonego przez Rare ma do zaoferowania bardzo wiele. Można m.in. łupić, szukać skarbów, toczyć bitwy morskie, zdobywać forty i walczyć z mitycznymi potworami. Wprawdzie nie brzmi może to wszystko aż tak emocjonująco, a wiele osób odbiło się od SoT i nie chciało do niego wracać, to tytuł cieszy się sporą popularnością na Xbox Game Pass, jak podaje Aaron Greenberg – człowiek odpowiedzialny za marketing w Xbox – w wywiadzie udzielonym Gamereactor.

Obserwowanie reakcji było niesamowite. Rozmawiając zarówno z partnerami rozwojowymi, jak i klientami, zdaliśmy sobie sprawę, że istnieje możliwość stworzenia publiczności, stworzenia wielkiej wartości w grach i pomocy ludziom w odkryciu kolejnej ulubionej gry. To co sprawia mi dużą radość, to rozmowa z naszymi partnerami w dziedzinie rozwoju i patrzenie na sukces, jaki odnoszą, ponieważ mamy wielu ludzi, którzy tworzą nowe tytuły.... z dnia na dzień mogą mieć miliony ludzi grających w swoją grę, ponieważ pojawia się ona w Game Pass. Sea of Thieves jest jedną z naszych najlepszych gier w usłudze. Był to jeden z pierwszych tytułów, który wprowadziliśmy do serwisu.... zbudował on ogromną społeczność zarówno na PC, jak i na konsoli.

Niestety nigdzie nie zostały podane twarde dane i tak naprawdę nie wiemy, jaką pozycję zajmuje Sea of Thieves. Wystarczy jednak spojrzeć na listę najczęściej wybieranych tytułów w Microsoft Store, aby przekonać się, że SoT cieszy się dużą popularnością.

Twórcy Sea of Thieves robią co w ich mocy, aby utrzymać graczy przy swojej grze. Regularnie organizowane są wydarzenia o różnym charakterze. Kolejne, Smuggler's Fortune, wystartuje już 11 września.