Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2014, 09:00

Samodzielny dodatek do Infamous: Second Son już w sierpniu

Już w sierpniu na PlayStation Store trafi samodzielna dodatkowa zawartość do Infamous: Second Son o tytule First Light. Podczas konferencji Sony zaprezentowało krótki zwiastun do nadchodzącego DLC.

Jeśli tęskniliście za możliwością czynienia kompletnego chaosu w Seattle przy pomocy swoich nadnaturalnych zdolności, zapewne ucieszy Was fakt, że odpowiedzialne za Infamous: Second Son studio Sucker Punch szykuje na sierpień samodzielny dodatek do swojej najnowszej produkcji. DLC o podtytule First Light zostało zaprezentowane podczas konferencji Sony na E3 w formie krótkiego, trwającego półtorej minuty zwiastuna, którego możecie zobaczyć poniżej.

First Light pozwoli nam wcielić się w nową postać, Abigail Walker, znaną fanom serii głównie jako obdarzoną zdolnością manipulacji neonami Fetch. Trailer sam w sobie nie daje zbyt wielu informacji – osadzona w więzieniu Curdun Cay bohaterka jest przesłuchiwana przez władze. Jednak końcowy montaż, pozwalający nam przez kilkanaście sekund rzucić okiem na moce, jakie będziemy mieć do dyspozycji w dodatku, może wzmóc apetyt na tę produkcję. Przedstawiona historia ma skupić się głównie na genezie postaci oraz na tragicznych relacjach Fetch z jej bratem Brentem, wspomnianym w Second Son.

Tragiczne relacje między Fetch i jej bratem będą ważną częścią fabuły First Light. - Samodzielny dodatek do Infamous: Second Son już w sierpniu - wiadomość - 2014-06-10
Tragiczne relacje między Fetch i jej bratem będą ważną częścią fabuły First Light.

Premiera dodatku ma mieć miejsce w sierpniu. DLC będzie samodzielne, co oznacza, że gracze nieposiadający Infamous: Second Son także będą mogli w nie zagrać, nie musząc przy tym płacić za pełną wersję gry. Oczywiście ukaże się on wyłącznie na PlayStation 4 za pośrednictwem PSN.

Jakub Mirowski

Jakub Mirowski

Z GRYOnline.pl związany od 2012 roku: zahaczył o newsy, publicystykę, felietony, dział technologiczny i tvgry, obecnie specjalizuje się w tematach, które mało kto czyta. Napisał zarówno recenzje trzech odsłon serii FIFA, jak i artykuł o afrykańskiej lodówce low-tech. W kwestii gier jego zakres zainteresowań jest nieco węższy i ogranicza się do wszystkiego, co wyrzuci z siebie FromSoftware, co ciekawszych indyków i tytułów typowo imprezowych. Poza GRYOnline.pl jego materiały na temat uchodźców, migracji oraz zmian klimatycznych publikowane były m.in. w Krytyce Politycznej, OKO.press i Nowej Europie Wschodniej.

więcej