Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 maja 2017, 18:31

autor: Vergil

Sam Fisher może zaliczyć gościnny występ w Ghost Recon: Wildlands [AKTUALIZACJA]

Sam Fisher od dawna nie gościł na naszych ekranach. Istnieje jednak spora szansa na to, że wkrótce zaliczy gościnny występ w Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands. Cóż... na bezrybiu i rak ryba?

AKTUALIZACJA:

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się nieoficjalne informacje, zgodnie z którymi uniform Sama Fishera, podobnie jak skórka dla broni z Tom Clancy's Rainbow Six: Siege czy choćby kurtka przywodząca na myśl strój Asasyna, miałyby być nagrodami dla graczy mających na swoim koncie Uplay wybrane tytuły Ubisoftu. Dopóki jednak francuska firma nie zabierze głosu w tej sprawie, nic nie jest jeszcze przesądzone – wciąż warto zatem trzymać rękę na pulsie.

Po raz ostatni w Sama Fishera mogliśmy się wcielić w grze Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist. Szef Czwartego Eszelonu do tej pory nie pojawił się jednak na konsolach obecnej generacji - istnieje jednak spora szansa na to, że sytuacja wkrótce ulegnie zmianie za sprawą przygotowanego przez Ubisoft DLC do gry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands.

Źródłem powyższych informacji jest oficjalny, arabski profil firmy Ubisoft na Twitterze. Na jego łamach opublikowano trwający dziewięć sekund materiał wideo prezentujący bohatera cyklu Splinter Cell w trakcie infiltracji jednego z obozów należących do Santa Blanca. Jak można wyczytać w lakonicznym podpisie, więcej informacji na ten temat ujrzy światło dzienne wkrótce.

Sam Fisher jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. Miejmy nadzieję, że jego gościnny występ w Wildlands będzie jedynie przymiarką do czegoś większego. - Sam Fisher może zaliczyć gościnny występ w Ghost Recon: Wildlands [AKTUALIZACJA] - wiadomość - 2017-05-19
Sam Fisher jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. Miejmy nadzieję, że jego gościnny występ w Wildlands będzie jedynie przymiarką do czegoś większego.

Śmiało można więc wysnuć wniosek, że to właśnie Fisher będzie gwiazdą trzeciego już add-onu do Wildlands. Przypomnijmy, że osiemnastego kwietnia gracze, którzy zaopatrzyli się w przepustkę sezonową, otrzymali pierwsze DLC do tej produkcji, zatytułowane Narco Road (pozostali musieli poczekać na nie tydzień dłużej). Zadaniem, jakie zostało przed nimi postawione, było przeniknięcie w szeregi gangu niejakiego El Invisible’a i pozyskanie szacunku trzech nowych bossów.

Drugi dodatek, czyli Fallen Ghosts, trafi w ręce posiadaczy przepustki sezonowej trzydziestego maja (pozostali poczekają na niego do szóstego czerwca) – tym razem ich misja będzie polegać na eliminacji czterech bossów ugrupowania Los Extranjeros, na którego celowniku znaleźli się amerykańscy obywatele przebywający na terenie Boliwii.

Skoro najprawdopodobniej wiemy już, jakie atrakcje przygotowuje dla nas Ubisoft, nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na potwierdzenie tych informacji. Sprawa wydaje się jednak być przesądzona, toteż fani Sama Fishera mogą już zacierać ręce.