Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 kwietnia 2017, 23:21

autor: Vergil

Konkrety na temat Narco Road – dodatku do Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands

Firma Ubisoft podzieliła się z graczami konkretami na temat Narco Road, czyli dodatku do Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands. Poznaliśmy nie tylko informacje na temat jego zawartości, lecz także datę premiery.

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands doczekało się ciepłego przyjęcia ze strony graczy i recenzentów. Nic zatem dziwnego, że firma Ubisoft kuje żelazo póki gorące i dzieli się z nami informacjami na temat szykowanego dodatku. Gracze zaopatrzeni w przepustkę sezonową zagrają w Narco Road, bo tak zatytułowano niniejsze rozszerzenie, w przyszłym tygodniu, a dokładnie - 18 kwietnia. Pozostali będą musieli odczekać kilka dni, do 25 dnia bieżącego miesiąca. DLC wyceniono na 14,99$, co w przeliczeniu na złotówki powinno zaowocować kwotą rzędu 59 zł.

Narco Road, czyli...?

Działanie pod przykrywką wymaga wcielania się w przeróżne role. Czasami trzeba na przykład dosiąść dwukołowego rumaka… - Konkrety na temat Narco Road – dodatku do Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands - wiadomość - 2017-04-12
Działanie pod przykrywką wymaga wcielania się w przeróżne role. Czasami trzeba na przykład dosiąść dwukołowego rumaka…

Jakie dodatkowe atrakcje przygotowali dla nas deweloperzy? Na pierwszy ogień idzie oczywiście szereg nowych celów misji – zadaniem graczy będzie infiltracja gangu niejakiego El Invisible'a i pozyskanie szacunku trzech nowych bossów zarządzających unikalnymi ugrupowaniami: Death Riders, Kamikazes oraz Jinetes Locos. Ma to znaleźć przełożenie na piętnaście nowych zadań fabularnych, cztery misje poboczne oraz wyzwania wyścigowe, w których będziemy starać się o zebranie jak największej widowni fanów. Im większą liczbę miłośników sobie zaskarbimy, tym większą uwagę zwrócą na nas bossowie.

Dopełnieniem tego wszystkiego będą nowe pojazdy (zasiądziemy między innymi za kierownicami wyposażonych w nitro muscle carów, samolotów, motocykli, a nawet potężnych monster trucków), cztery nowe stroje dla naszych „Duchów” oraz bonusowe uzbrojenie.

Tylko w ten sposób „Duchy” zaskarbią sobie zaufanie kolejnych bossów. Życie na krawędzi! - Konkrety na temat Narco Road – dodatku do Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands - wiadomość - 2017-04-12
Tylko w ten sposób „Duchy” zaskarbią sobie zaufanie kolejnych bossów. Życie na krawędzi!

Uczciwie trzeba przyznać, że opublikowane przez francuskiego wydawcę materiały prezentują się… cóż, dość kontrowersyjnie. Gracze, którzy narzekali na brak wystarczającej „wczuwki” w podstawowej wersji gry, mogą już rwać włosy z głowy – jeśli dziwił ich fakt, że elitarni żołnierze jeżdżą po boliwijskich drogach w strojach polowych, widok „Duchów” przecinających powietrze w niebiesko-różowym samochodzie terenowym może przyprawić ich o zawał serca. Pozostali zapewne ucieszą się z całkiem pokaźnej listy dodatków, jakie wyjmą im z życia kilka godzin.