Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCXONEPS4
Okładka Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - Narco Road (PC)

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - Narco Road

Pierwsze duże rozszerzenie do Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands – strzelaniny TPP z otwartym światem, stworzonej przez firmę Ubisoft.

To jest dodatek do gry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands.

Akcji | TPP | sandbox | współczesne konflikty | TPS | kooperacja | strzelanki

Okładka Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - Narco Road (PC)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

Strona oficjalna

data premiery gry:

18kwi2017

PC PS4 XONE
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - Narco Road to pierwsze duże rozszerzenie do Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands – strzelaniny TPP z otwartym światem, opracowanej przez firmę Ubisoft. Podobnie jak podstawowa wersja gry, dodatek pojawił się między innymi na platformie PC, PS4 i XONE.

Fabuła

W Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - Narco Road zadaniem graczy jest unicestwienie gangu niejakiego El Invisible'a. W tym celu oddział tytułowych „Duchów” musi zinfiltrować pomniejsze ugrupowania, z których każde posiada własnego bossa: Kamikazes to fani „życia na krawędzi”, Jinetes Locos są zagorzałymi miłośnikami muscle carów, z kolei Death Riders to urodzeni motocykliści.

Mechanika

Wydane na platformę PC, PS4 i XONE Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - Narco Road wprowadza piętnaście nowych misji fabularnych, cztery nowe rodzaje zadań pobocznych oraz wyzwania wyścigowe, w których staramy się o zebranie jak najliczniejszej grupy fanów. Im większą liczbę miłośników sobie zaskarbimy, tym większą uwagę zwrócą na nas bossowie, a co za tym idzie – wzrosną nasze szanse na realizację celu misji. Oprócz tego, add-on zawiera zestaw dodatkowych pojazdów (od motocykli, przez monster trucki, skończywszy na wyposażonych w nitro muscle carach i samolotach), cztery nowe stroje dla żołnierzy oraz dziewięć dodatkowych rodzajów broni.

Tryby gry

Podobnie jak w podstawową wersję gry, w Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - Narco Road grać można zarówno w pojedynkę, jak i w towarzystwie trójki innych graczy.

Kwestie techniczne

Posiadacze przepustki sezonowej otrzymali Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - Narco Road na tydzień przed pozostałymi graczami. Rozszerzenie w żaden sposób nie zmienia oprawy audiowizualnej.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-4  

Gry podobne do Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - Narco Road

Klasyfikacja PEGI Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - Narco Road

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - Narco Road

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core i5-2400S 2.5 GHz/AMD FX-4350 4 GHz
  • 6 GB RAM
  • karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660/Radeon R7 260X lub lepsza
  • Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bit
  • Rekomendowane:
  • Intel Core i7-3770 3.5 GHz/AMD FX-8350 4 GHz
  • 8 GB RAM
  • karta grafiki 4 GB GeForce GTX970/GTX 1060/Radeon R9 390/RX 480 lub lepsza
  • Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bit
Wszystko o Ghost Recon Wildlands (Premiera Operacji Specjalnej 2: Rainbow Six Siege) - akt. #20
Wszystko o Ghost Recon Wildlands (Premiera Operacji Specjalnej 2: Rainbow Six Siege) - akt. #20

wiadomość15 marca 2017

Niniejszy artykuł zawiera kompendium wiedzy o najnowszej produkcji firmy Ubisoft pt. Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands, stanowiącej kolejną odsłonę uznanej serii trzecioosobowych gier akcji. Kompendium będzie na bieżąco uaktualniane, w miarę pojawiania się wszelkich istotnych informacji związanych z grą studia Ubisoft Paris.

Wieści ze świata (Ghost Recon: Wildlands, Watch Dogs 2, Farpoint, Bandai Namco) 19/4/2017
Wieści ze świata (Ghost Recon: Wildlands, Watch Dogs 2, Farpoint, Bandai Namco) 19/4/2017

wiadomość19 kwietnia 2017

Dziś piszemy o oddaniu DLC Narco Road do Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands w ręce posiadaczy przepustki sezonowej, wypuszczeniu do Watch Dogs 2 dodatku No Compromise na PS4 i aktualizacji z nową zawartością, a także o złotym statusie gry Farpoint i rejestracji dwóch marek przez firmę Bandai Namco (Pac-Man Maker i Storm Wings). Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Konkrety na temat Narco Road – dodatku do Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands
Konkrety na temat Narco Road – dodatku do Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands

wiadomość11 kwietnia 2017

Firma Ubisoft podzieliła się z graczami konkretami na temat Narco Road, czyli dodatku do Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands. Poznaliśmy nie tylko informacje na temat jego zawartości, lecz także datę premiery.

PC
PS4
XONE