Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 marca 2017, 13:57

autor: Góral

Recenzje Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - dobra gra dla fanów co-opa

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje gry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands. Wynika z nich, że Ubisoft stworzył porządną produkcję dla miłośników co-opa, ale nieco gorszą dla fanów singleplayera.

Jutro odbędzie się premiera gry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands na konsole PlayStation 4, Xbox One i PC-ty. Natomiast dziś zeszło embargo na recenzje produkcji, więc możemy już przyjrzeć się, co mają do powiedzenia branżowi dziennikarze. Na początku pragniemy jednak zaznaczyć, że obecnie w sieci nie znajduje się jeszcze zbyt wiele artykułów, a niektóre serwisy wstrzymały się z wystawieniem finalnej noty (np. Destructoid, USGamer i GameSpot).

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands rozwija skrzydła w co-opie. - Recenzje Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - dobra gra dla fanów co-opa - wiadomość - 2017-03-07
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands rozwija skrzydła w co-opie.
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands w skrócie:
  • trzeciosobowa gra akcji od firmy Ubisoft;
  • ukaże się jutro na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i PC-tach w polskiej (napisy) wersji językowej;
  • produkcja zbiera dobre oceny w granicach 7-9 punktów.

Pierwsze teksty nastrajają optymistycznie, zwłaszcza jeżeli lubicie się bawić z innymi graczami. Główną zaletą produkcji jest bowiem rozgrywka w trybie współpracy, która smakuje po prostu dużo lepiej niż samotna zabawa. Nie jest to zbyt zaskakujące, gdyż właściwie od samego początku wiadomo było, że Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands to gra nastawiona na multiplayer. Świat produkcji jest duży i wypełniony mnóstwem misji pobocznych oraz znajdziek, więc miłośnicy masterowania zdecydowanie będą mieć co robić. Dodatkowo obszerna lokacja pozwala na dowolne kombinowanie podczas wykonywania kolejnych zadań. Oprawa graficzna wersji na PlayStation 4 (w większości przypadków testowano właśnie to wydanie) jest przyjemna dla oka i nieraz będziecie podziwiać niesamowite widoki.

Natomiast jeżeli chodzi o wady, to od czasu do czasu zdarzają się mniejsze i większe bugi, większość pojazdów źle się prowadzi, no i jak wspomniałem wcześniej, w singlu zabawa jest mniej satysfakcjonująca.

Wybrane recenzje Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands: