Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 marca 2017, 12:48

autor: Przemysław Zamęcki

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands utrzymało pozycję lidera. Top 10 UK (12 - 18 marca)

Drugi tydzień z kolei gra Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands zasiada w fotelu lidera. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem brytyjskiej listy przebojów handlu detalicznego.

Lider nie zmienił się od poprzedniego notowania. Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands pozostaje niepokonany - chociaż nawet bawiąc się na najwyższym, ekstremalnym poziomie trudności, im więcej doświadczenia nabieram w trakcie zabawy, tym coraz przyjemniej rozstrzeliwuje mi się wałęsające się tu i ówdzie patrole Unidadu. Przy okazji, to kolejna w tym roku po For Honor gra Ubisoftu, której dwukrotnie udało się zająć najwyższą pozycją na niniejszej liście. Świetnie poradziło sobie także LEGO Worlds ostatecznie lądując na drugiej pozycji, oraz Horizon Zero Dawn. Przygody Aloy co prawda zaliczyły spadek o jedno oczko, ale to wciąż potężny magnes przyciągający do zakupu konsoli PlayStation 4. Podobnie zresztą The Legend of Zelda: Breath of the Wild przyczynia się do zwiększonej sprzedaży Nintendo Switch. Jedyną nową produkcją, startującą poza pierwszą dziesiątką, jest Styx: Shards of Darkness, który po cichu wkradł się na miejsce trzydzieste siódme.

1.

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

2.

LEGO Worlds

3.

Horizon Zero Dawn

4.

Grand Theft Auto V

5.

FIFA 17

6.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

7.

Rocket League

8.

Call of Duty: Infinite Warfare

9.

Minecraft: Xbox Edition

10.

Forza Horizon 3

Przemysław Zamęcki

Przemysław Zamęcki

Grał we wszystko na wszystkim. Fan retro gratów i gier w pudełkach, które namiętnie kolekcjonował. Spoczywaj w pokoju przyjacielu - 1978-2021

więcej