Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 kwietnia 2017, 08:23

autor: Movis

Star Wars: Battlefront II – wyciekł pierwszy trailer

Pierwszy trailer do gry Star Wars: Battlefront II miał być ukłonem twórców w kierunku fanów Gwiezdnych wojen na konwencie Star Wars Celebration 15 kwietnia. Ktoś inny zrobił zaś ukłon w kierunku internautów i nielegalnie wypuścił materiał do sieci.

Jakiś czas temu pisaliśmy, że pierwszy trailer Star Wars: Battlefront II ma zostać pokazany na konwencie Star Wars Celebration 15 kwietnia. No cóż… ktoś najwyraźniej nie mógł się doczekać, bo 30-sekundowy materiał wideo wyciekł przedwcześnie i od paru godzin jest dostępny np. w serwisie Vimeo oraz został zachowany w innych miejscach.

Teaser prezentuje wiele pojedynczych scen, wśród których możemy zobaczyć np. pole bitwy na księżycu Endora tuż po wybuchu Gwiazdy Śmierci (z perspektywy żołnierki imperium), mroźne pustkowie bazy na Hoth, Dartha Maula pojedynkującego się z… Yodą oraz bohaterów Przebudzenia Mocy. Całość zaś kończy się informacją, że gracze, zamawiając produkcję przed premierą, otrzymają bohaterów z The Last Jedi za darmo.

„Cały czas pamiętam moje ostatnie rozkazy” - Star Wars: Battlefront II – wyciekł pierwszy trailer  - wiadomość - 2017-04-13
„Cały czas pamiętam moje ostatnie rozkazy”

Od jakiegoś czasu wiedzieliśmy, że pierwsza kampania fabularna po reboocie serii będzie nieco „skakać” po filmowym uniwersum, wybierając co ciekawsze kąski. Zaskakujące jest to, że najprawdopodobniej zagramy także po stronie Imperium, w dodatku po jego przegranej z Powrotu Jedi (trailer wspomina o „nieopowiedzianej historii zwykłych żołnierzy”). Podczas gdy Republika cieszy się z wygranej tańcząc wśród drzew z Ewokami, wojska imperialne są odcięte od linii zaopatrzenia i wsparcia. Fabuła prezentująca los skazanych na śmierć lub niewolę niedobitków może być poprowadzona w niezwykle interesujący sposób.

Star Wars: Battlefront II zyskał już chyba oficjalnie miano najgorzej pilnowanego sekretu Electronic Arts. Informacje z gry są liczne i często dostępne wcześniej niż zakładali twórcy. O istnieniu sequela wiedzieliśmy praktycznie od premiery poprzedniego tytułu i jak się okazuje, nawet trzydziestu sekund materiału wideo nie udało się upilnować do soboty. Gra, której premiera planowana na jesień 2017 roku, ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xboksa One.

TWOIM ZDANIEM

Która „era” w zwiastunie Star Wars: Battlefront II jest dla Ciebie najciekawsza?

Prequele, Darth Maul itp.
68,5%
Stara trylogia, „Powrót Jedi”.
20,9%
Nowa trylogia.
10,5%
Zobacz inne ankiety