Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 marca 2017, 08:18

autor: Movis

Star Wars: Battlefront II – pierwszy trailer na konwencie Star Wars

Strzelanka Star Wars: Battlefront II rozpoczyna z wolna promocyjną ofensywę przed swoją jesienną premierą. Pokaz pierwszego trailera i krótka prezentacja gry ma odbyć się 15 kwietnia na konwencie Star Wars Celebration.

Kolejna część ma ulepszyć zbudowany przez poprzedniczkę format rozgrywki. - Star Wars: Battlefront II – pierwszy trailer na konwencie Star Wars - wiadomość - 2017-03-30
Kolejna część ma ulepszyć zbudowany przez poprzedniczkę format rozgrywki.

Star Wars: Battlefront II – kontynuacja udanego odnowienia starej serii Battlefront – od dawna zapowiadana była przez firmę Electronic Arts na jesień 2017 roku. Choć od poprzedniej odsłony, wydanej w 2015 roku, minęło już wiele czasu, sequel nadal promowany jest niejako „na piękne oczy” – bez pokazów trailerów, nie wspominając o materiałach z rozgrywki. Jak się jednak okazuje, ma się to zmienić całkiem niedługo. Na Twitterze EAStarWars pojawiła się bowiem informacja o „pierwszym spojrzeniu” na tytuł, do którego dojdzie 15 kwietnia o 10:30 czasu polskiego. Podczas panelu deweloperów na konwencie Star Wars Celebration w Orlando fanom zostaną zaprezentowane oficjalne materiały oraz pierwszy z trailerów gry. Wystąpienie będzie też można obejrzeć online pod tym adresem.

Star Wars: Battlefront II jest kontynuacją wydanej w 2015 roku taktycznej strzelaniny studia EA DICE, której akcję osadzono w kultowym uniwersum Gwiezdnych wojen. Podobnie jak poprzedniczka, tytuł nastawiony będzie przede wszystkim na zabawę w trybie wieloosobowym. Gracze będą uczestniczyć w epickich potyczkach z udziałem jednostek piechoty oraz rozmaitych pojazdów naziemnych i latających. Nowością ma być kampania fabularna, podczas której będziemy walczyć w wielu okresach z historii uniwersum.