Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCPS4XONE
Okładka Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - Fallen Ghosts (PC)

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - Fallen Ghosts

Drugie duże rozszerzenie DLC do wyprodukowanej przez koncern Ubisoft trzecioosobowej gry akcji Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands. Fabuła dodatku zatytułowanego Fallen Ghosts stanowi bezpośrednią kontynuację historii opowiedzianej w grze podstawowej.

To jest dodatek do gry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands.

Akcji | TPP | sandbox | współczesne konflikty | TPS | kooperacja | strzelanki

Okładka Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - Fallen Ghosts (PC)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

Strona oficjalna

data premiery gry:

6cze2017

PC PS4 XONE
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Fallen Ghosts to drugie duże rozszerzenie do gry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands. Produkcja wymaga do działania podstawowej wersji gry i ukazała się najpierw (30 maja 2017 roku) dla posiadaczy przepustki sezonowej, choć pozostali gracze nie musieli długo czekać i otrzymali dodatek 6 czerwca.

Fabuła

Dodatek jest bezpośrednią kontynuacją historii opowiedzianej w „podstawce”. Problem kartelu Santa Blanca został rozwiązany, ale Boliwia ma nowe kłopoty. Siły wojskowe Unidad nie mogą utrzymać stabilności w kraju. Dodatkowo powstało ugrupowanie Los Extranjeros, które obrało sobie za cel zabicie wszystkich amerykańskich obywateli. Wysłane na miejsce Duchy mają ich uratować, jednak helikopter transportujący żołnierzy zostaje zestrzelony, a ci trafiają do dżungli pełnej wrogów.

Mechanika

Rozgrywka w Fallen Ghosts oczywiście nie przeszła diametralnych zmian w stosunku do tego, co widzieliśmy w podstawowej wersji, aczkolwiek jest jeszcze bardziej nastawiona na współpracę. Wszystko przez katastrofę helikoptera, w której żołnierze stracili większość wyposażenia. Poza tą zmianą, jest to cały czas trzecioosobowa strzelanka rozgrywająca się w otwartym świecie, więc poszczególne zadania możemy wykonywać na różne sposoby.

Rozszerzenie oferuje trzy nowe regiony Boliwii i podzieloną na piętnaście misji kampanię fabularną, w której naszym głównym celem jest zlikwidowanie czterech bossów. Na drodze stają jednak zupełnie nowe jednostki Los Extranjeros – wyposażeni w kuloodporne płyty najemnicy, snajperzy z detektorami ruchu, żołnierze z urządzeniem zakłócającym działanie elektroniki oraz mistrzowie skradania się z prototypowym gadżetem maskującym i potężną kuszą.

W Fallen Ghosts Ponadto pojawiły się też nowe umiejętności, w tym Oxygen, pozwalający dłużej przebywać pod wodą, wyostrzający zmysły Reaction Marking, Fast Reload zwiększający szybkość przeładowywania broni czy Flash Drone, czyniący z naszego drona granat błyskowy. Dodatkowo otrzymaliśmy sześć broni – kuszę, karabiny snajperskie i szturmowe.

Warto jeszcze wspomnieć, że w dodatku kierujemy nowymi Duchami, którzy od razu znajdują się na 30. poziomie doświadczenia. Natomiast maksymalny level wzrósł do 35.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 7 / 10 na podstawie 26 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Gry podobne do Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - Fallen Ghosts

Klasyfikacja PEGI Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - Fallen Ghosts

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - Fallen Ghosts

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core i5-2400S 2.5 GHz/AMD FX-4350 4 GHz
  • 6 GB RAM
  • karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660/Radeon R7 260X lub lepsza
  • Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bit
  • Rekomendowane:
  • Intel Core i7-3770 3.5 GHz/AMD FX-8350 4 GHz
  • 8 GB RAM
  • karta grafiki 4 GB GeForce GTX970/GTX 1060/Radeon R9 390/RX 480 lub lepsza
  • Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bit
Wszystko o Ghost Recon Wildlands (Premiera Operacji Specjalnej 2: Rainbow Six Siege) - akt. #20
Wszystko o Ghost Recon Wildlands (Premiera Operacji Specjalnej 2: Rainbow Six Siege) - akt. #20

wiadomość15 marca 2017

Niniejszy artykuł zawiera kompendium wiedzy o najnowszej produkcji firmy Ubisoft pt. Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands, stanowiącej kolejną odsłonę uznanej serii trzecioosobowych gier akcji. Kompendium będzie na bieżąco uaktualniane, w miarę pojawiania się wszelkich istotnych informacji związanych z grą studia Ubisoft Paris.

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - Fallen Ghosts ukaże się 30 maja
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - Fallen Ghosts ukaże się 30 maja

wiadomość15 maja 2017

Firma Ubisoft zapowiedziała drugi dodatek do gry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands, zatytułowany Fallen Ghosts. Ukaże się on 30 maja w ramach przepustki sezonowej.

PC
PS4
XONE