Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 maja 2017, 20:25

autor: Góral

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - Fallen Ghosts ukaże się 30 maja

Firma Ubisoft zapowiedziała drugi dodatek do gry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands, zatytułowany Fallen Ghosts. Ukaże się on 30 maja w ramach przepustki sezonowej.

Poznaliśmy szczegóły związane z drugim dużym dodatkiem do gry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands. Rozszerzenie zatytułowane Fallen Ghosts ukaże się 30 maja (dla posiadaczy przepustki sezonowej – pozostałe osoby poczekają do 6 czerwca) i będzie bezpośrednią kontynuacją głównej historii. Siły wojskowe Unidad mają problem z utrzymaniem stabilności w Boliwii. Powstaje ugrupowanie Los Extranjeros, które obrało sobie za cel zabicie wszystkich amerykańskich obywateli przebywających na terenie kraju. Duchy zostają wysłane na jeszcze jedną misję, której celem jest oczywiście ocalenie rodaków. Niestety helikopter transportujący żołnierzy zostaje zestrzelony, a ci trafiają do dżungli pełnej wrogów.

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - Fallen Ghosts ukaże się 30 maja - ilustracja #1
Fallen Ghosts w skrócie:
  1. drugi duży dodatek do Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands;
  2. ukaże się 30 maja dla posiadaczy przepustki sezonowej i 6 czerwca dla reszty osób;
  3. zaoferuje nową kampanię fabularną, kolejne bronie i umiejętności.

Kampania zostanie podzielona na piętnaście misji, w których głównym celem będzie pozbycie się czterech bossów. Podczas zabawy trafimy do trzech zupełnie nowych regionów, gdzie czekać mają na nas przeciwnicy podzieleni na cztery rodzaje. Trzeba będzie stawić czoła wyposażonym w kuloodporne płyty najemnikom, elitarnym snajperom z detektorami ruchu, jednostkom zakłócającym działanie elektroniki oraz mistrzom skradania się z prototypowym urządzeniem maskującym i kuszą.

Nowa przygoda to również nowe Duchy. Żołnierze będą od razu na 30. poziomie doświadczenia, a maksymalny level wzrośnie do 35. Ponadto Ubisoft obiecał kilka nowych umiejętności, w tym Oxygen, pozwalający dłużej przebywać pod wodą, wyostrzający zmysły Reaction Marking, Fast Reload zwiększający szybkość przeładowywania broni czy Flash Drone, czyniący z naszego drona granat błyskowy. Oczywiście nie zabraknie też kolejnych broni (sześć sztuk – kusza, karabiny snajperskie i szturmowe).