Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 maja 2014, 19:13

autor: Góral

Sacred 3 ukaże się 1 sierpnia. Opublikowano nowy zwiastun

Firma Deep Silver, wydawca gry hack-and-slash Sacred 3, poinformowała, że tytuł ukaże się w Europie 1 sierpnia na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 i komputerach PC. Oznacza to, że produkcja wyląduje na sklepowych półkach kilkanaście dni wcześniej, niż planowano pierwotnie. Przy okazji opublikowano nowy zwiastun tytułu.

Firma Deep Silver opublikowała dziś nowy zwiastun gry Sacred 3, zatytułowany Weapon Spirits. Jak sama nazwa sugeruje, skupia się on na przedstawieniu duchów broni, wspomagających bohaterów w walce. Przy okazji wydawca ujawnił nową datę premiery. O dziwo tytuł nie zaliczy opóźnienia, lecz ukaże się wcześniej. Pierwotnie projekt miał pojawić się na europejskich półkach sklepowych 26 sierpnia bieżącego roku, jednak fani serii będą mogli wyruszyć na zakupy już 1 sierpnia. W ten sam dzień, według planu wydawniczego firmy Cenega, Sacred 3 zadebiutuje także w naszym kraju na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 oraz komputerach PC po polsku (napisy, do wyboru będzie także pełna angielska wersja) na ostatniej z wymienionych platform. Obecnie nie wiemy, czy edycje na urządzenia firm Sony i Microsoft również zostaną zlokalizowane.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że osoby, które zamówią grę w ramach pre-orderów, otrzymają ekskluzywnego ducha broni - Z4ngr13fa. Według dewelopera jest to: „były gracz Sacred, który został wciągnięty do świata Ancaria”. Dodatkowo opublikowano także kilka nowych screenów, do obejrzenia poniżej.

Sacred 3 ukaże się na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 i komputerach PC. - Sacred 3 ukaże się 1 sierpnia. Opublikowano nowy zwiastun - wiadomość - 2014-05-27
Sacred 3 ukaże się na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 i komputerach PC.

Sacred 3 to kolejna odsłona popularnego cyklu gier hack-and-slash. Akcja produkcji rozegra się po wydarzeniach przedstawionych w Sacred Citadel, a nam dane będzie pokierować takimi postaciami jak Seraphim, Ancarian, Khukuri, Safiri oraz Malakhim. Tytuł zaoferuje system zabawy znany z poprzednich części, doprawiony kilkoma nowinkami i koncentrujący się na kooperacyjnym trybie wieloosobowym (2 graczy offline, 4 onlline).

W Sacred 3 dostępnych będzie kilku bohaterów. - Sacred 3 ukaże się 1 sierpnia. Opublikowano nowy zwiastun - wiadomość - 2014-05-27
W Sacred 3 dostępnych będzie kilku bohaterów.