Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 16 grudnia 2011, 08:11

Ruszyły zapisy na betę przeglądarkowego Command & Conquer

Electronic Arts uruchomiło zapisy na betę przeglądarkowego Command & Conquer: Tiberium Alliances.

Zapowiedziano niedawno Command & Conquers: Generals 2 prezentuje się wybornie, ale RTS działający na silniku Frostbite 2 (tym samym co w Battlefield 3) bez wątpienia wymagać będzie bardzo mocnego sprzętu. Na szczęście Electronic Arts ma w planach jeszcze jedną nową odsłonę serii, w postaci przeglądarkowego Command & Conquer: Tiberium Alliances. Ta gra ruszy nawet na zwykłych netbookach i tym samym powinna być interesującą propozycją dla ludzi grających na słabszych notebookach. Jeśli chcecie sprawdzić jak prezentuje się w akcji to właśnie nadarza się ku temu okazja – EA rozpoczęło bowiem przyjmowanie zapisów na zamknięte beta testy.

Zainteresowani wzięciem udziału w testach powinni odwiedzić oficjalną stroną i dokonać rejestracji:

Electronic Arts rozpoczęło już wysyłanie pierwszych kodów dostępu. Ponadto warto regularnie odwiedzać oficjalną stronę, ponieważ co pewien czas wrzucanych jest tam kilkadziesiąt kodów do wykorzystania.

Command & Conquer: Tiberium Alliances to zgodnie z nazwą powrót do uniwerum Tiberium, czyli świata który zadebiutował w pierwszej odsłonie serii. Całość wygląda zresztą bardzo podobnie do kultowego Tiberian Sun. Powrót do rzeczywistości zdominowanej przez konflikt między GDI i NOD powinien być sporą atrakcją dla fanów serii. Ponadto dostępna będzie jeszcze trzecia fakcja w postaci The Forgotten, składająca się ze zmutowanych ludzi, którym nie szkodzi bliskość Tiberium.

Niestety na chwilę obecną nie wiemy zbyt wiele na temat samej gry. Wiadomo jedynie, że wykorzysta ona model darmowy z mikropłatnościami. Marka jest jednak w dobrych rękach. Nad Command & Conquer: Tiberium Alliances pracuje bowiem studio Phenomic, czyli ten sam zespół, który stworzył serię Spellforce.

Na koniec warto jeszcze zaprezentować pierwszy zwiastun gry: