Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 12 grudnia 2017, 15:50

Ruszyła zimowa wyprzedaż w GOG.com - Grim Fandango Remastered za darmo

Doskonała wiadomość dla wszystkich fanów przygodówek. W serwisie GOG.com można zdobyć za darmo cyfrową wersję Grim Fandango Remastered. Oferta będzie ważna do czwartku. Ponadto rozpoczęła się Wyprzedaż Zimowa, w ramach której przecenionych jest obecnie ponad 500 gier.

Darmowy egzemplarz Grim Fandango Remastered

Czy są na sali fani detektywistycznych przygodówek point-and-click? Platforma cyfrowej dystrybucji GOG.com przygotowała dla nich doskonały prezent. Przez najbliższe 48 godzin można zgarnąć darmowy egzemplarz Grim Fandango Remastered, czyli odświeżonej przez studio Double Fine Productions kultowej gry od Tima Schafera i LucasArts. Aby zdobyć swoją kopię, wystarczy wejść na główną stronę serwisu GOG.com i kliknąć przycisk „Zdobądź za darmo”. Pozycja zostanie automatycznie i bez żadnych opłat przypisana do naszego konta. Oferta zakończy się w czwartek 14 grudnia.

Grim Fandango za darmo? Aż strach przegapić taką okazję. - Ruszyła zimowa wyprzedaż w GOG.com - Grim Fandango Remastered za darmo - wiadomość - 2017-12-13
Grim Fandango za darmo? Aż strach przegapić taką okazję.

Grim Fandango pierwotnie ukazało się w 1998 roku i szybko zdobyło serca graczy na całym w świecie. Ogromna w tym zasługa niezwykłego klimatu, będącego niecodziennym połączeniem klasycznego amerykańskiego kina noir, czarnej komedii oraz meksykańskiego folkloru. Akcja tytułu rozgrywa się w zaświatach, gdzie główny bohater, Manuel "Manny" Calavera, zajmuje się eskortą zmarłych dusz do raju. Osoby prawe mogą dostać się do niego za pomocą luksusowego pociągu, grzesznicy zaś są zmuszeni do czteroletniej podróży piechotą. Rutynę zaburza pewne niecodzienne zdarzenie. Na tułaczkę skazana zostaje z pozoru niewinna kobieta. Manny, starając się rozwikłać tę sprawę, trafia na trop większego spisku. Jak kończy się ta historia? I czy Grim Fandango zasługuje na status, jakim się dziś cieszy? O tym wszystkim możecie przekonać się sami.

Wyprzedaż Zimowa

Czas na czternaście dni szalonych wyprzedaży w sklepie GOG.com. - Ruszyła zimowa wyprzedaż w GOG.com - Grim Fandango Remastered za darmo - wiadomość - 2017-12-13
Czas na czternaście dni szalonych wyprzedaży w sklepie GOG.com.

To jednak jeszcze nie koniec niespodzianek przygotowanych przez GOG.com. Na platformie ruszyła bowiem wielka Wyprzedaż Zimowa. Na samym jej początku przecenionych nawet o 90% zostało ponad 500 gier. W ofercie znalazły się między innymi Wiedźmin 3: Dziki Gon z dodatkami, Cuphead, Darkest Dungeon, Torment: Tides of Numenera czy Tyranny i wiele więcej. Można zatem rozgrzewać portfele, tym bardziej że jeśli podczas Wyprzedaży Zimowej wydamy odpowiednią kwotę, otrzymamy dodatkową grę w prezencie. Jeśli zrobimy zakupy za ponad 50 złotych, w naszej bibliotece na GOG.com pojawi się utrzymana w klimacie westernów strategia turowa Hard West. Jeśli natomiast wydamy minimum 130 złotych, w ramach gratisu dostaniemy Master of Orion z 2016 roku.

To jeszcze nie koniec. W czasie trwania Wyprzedaży Zimowej można również zakupić tak zwaną gwiazdkę z nieba, czyli losową grę, której nie posiadamy jeszcze w naszej bibliotece na GOG.com. Kosztuje ona 9,99 złotych. Transakcja ta pozbawiona jest większego ryzyka, ponieważ każda pozycja, jaką możemy dostać, jest warta więcej. Z pewnością znajdzie się mnóstwo osób, które będą chciały spróbować swojego szczęścia.

Wyprzedaż Zimowa w GOG.com potrwa do 26 grudnia, do godziny 23:59. Poniżej znajdziecie najciekawsze naszym zdaniem oferty z pierwszego dnia promocji.

Pierwszy dzień Wyprzedaży Zimowej na GOG.com

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej