Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 12 grudnia 2017, 16:30

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Good Loot dla czytelników GRYOnline.pl - świętujemy premierę Ostatniego Jedi

Z okazji premiery filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi razem z marką Good Loot mamy do rozdania zestaw gadżetów z uniwersum Star Wars. W tym miesiącu konkurs otwarty jest na wszystkich posiadaczy Abonamentu Premium, nie tylko dla VIP-ów!

Good Loot dla czytelników GRYOnline.pl - świętujemy premierę Ostatniego Jedi - ilustracja #1

Nadszedł ten czas w roku, kiedy fani uniwersum Gwiezdnych wojen ustawiają się w kolejce do kin. Z tej okazji, we współpracy z marką Good Loot, postanowiliśmy dać jednemu szczęśliwcowi tematyczny zestaw gadżetów. I tym razem rozdawnictwo otwieramy dla wszystkich posiadaczy Abonamentu Premium – nie musicie mieć aktywnego VIPa!

Good Loot dla czytelników GRYOnline.pl

Wszyscy chętni na poznanie dalszych losów Rey i Kylo Rena, a także zainteresowani tym, co do powiedzenia ma Luke Skywalker, już od jutra mogą przekonać się, co przygotował Rian Johnson w Ostatnim Jedi. Warto więc umilić sobie czas po seansie specjalnymi gadżetami z uniwersum Gwiezdnych wojen Aby otrzymać nagrodę w tym miesiącu, należy przesłać maila na adres [email protected], w którym w maksymalnie 700 znakach w jak najciekawszy sposób opiszecie, którą postać z filmowego uniwersum George’a Lucasa lubicie najbardziej i uzasadnicie swój wybór. W mailu o temacie Good Loot Star Wars podajcie swoją dokładną ksywkę z konta GRYOnline.pl, na którym macie aktywny Abonament Premium. Na zgłoszenia czekamy do 18 grudnia 2017. Redakcyjne jury wybierze najciekawszy pomysł, a zwycięzca zostanie ogłoszony 19 grudnia 2017. Osoba, którą wybierzemy, otrzyma od nas:

  1. koszulkę Star Wars Stormtrooper T-shirt w rozmiarze L;
  2. brelok Star Wars Millenium Falcon Key Ring;
  3. kubek Star Wars The Last Jedi Glossary Heat Change Mug.
Good Loot dla czytelników GRYOnline.pl - świętujemy premierę Ostatniego Jedi - ilustracja #2

CZYM JEST GOOD LOOT?

Good Loot to marka skierowania do gadżeciarzy, geeków i fanów najbardziej kultowych marek popkultury. W ofercie Good Loot możecie znaleźć najpopularniejsze marki elektronicznej rozgrywki, takie jak Fallout, Assassin’s Creed, Uncharted czy PlayStation, oraz najbardziej epickie i kultowe światy fantasy i science fiction, jak Star Wars czy Warhammer. Oferta ubrań, przedmiotów codziennego użytku, akcesoriów oraz gadżetów zostanie wkrótce rozszerzona o kolejne licencje. Szczegółowa oferta Good Loot znajduje się na oficjalnej stronie: goodloot.pl.

Regulamin

1. Konkurs przeznaczony jest tylko dla posiadaczy Abonamentu Premium w serwisie GRYOnline.pl aktywnego w momencie zakończenia konkursu;

2. Warunkiem ubiegania się o nagrodę jest wykonanie zadania konkursowego wskazanego w niniejszej wiadomości i wysłanie odpowiedzi na adres: [email protected] z tematem Good Loot Star Wars w terminie do 18 grudnia 2017. W mailu należy podać swoją dokładną ksywkę powiązaną z kontem na GRYOnline.pl, na którym aktywny jest Abonament Premium;

3. Jedna osoba może przesłać wyłącznie jedno zgłoszenie;

4. W przypadku wygranej, warunkiem otrzymania nagrody jest:

a) wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji Ustawienia (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Zgody”);

b) poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji Ustawienia (przycisk „Zmień swoje dane” w zakładce „Moje Dane”);

5. Zwycięzca zostanie wybrany i ogłoszony w komentarzach pod tym newsem we wtorek, 19 grudnia 2017. Wysyłka nagrody odbędzie się w ciągu 5 dni roboczych na adres podany w profilu zwycięzcy w serwisie GRYOnline.pl.