Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 sierpnia 2016, 16:21

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Rozpoczęto kolejną edycję Latobrania w Muve Digital

W sklepie Muve Digital rozpoczęła się kolejna edycja wielkiej promocji Latobranie, podczas której w najbliższych dniach będziecie mogli zaopatrzyć się w rozmaite gry i dodatki przeznaczone na komputery osobiste. W pierwszym dniu wyprzedaży obniżono ceny takich tytułów jak Sid Meier's Civilization V czy też Mortal Kombat X.

Powoli zbliżamy się do końca wakacji, ale lato potrwa jeszcze przez kilka tygodni, więc w sklepie Muve Digital rozpoczęła się kolejna edycja Latobrania – wielkiej wyprzedaży cyfrowych wersji gier i dodatków przeznaczonych na komputery osobiste. Zasady promocji są takie same, jak co roku. Przez dziesięć najbliższych dni oferta aktualizowana będzie codziennie o godzinie 12:00, a szaleństwo cenowe zakończy się 4 września. Co ważne, zgodnie z regulaminem sklepu, zapłaty za zakupy należy dokonać w ciągu 14 dni, więc jeżeli np. czekacie jeszcze na wypłatę, ale wypatrzyliście interesującą Was pozycję i nie chcecie, żeby ominęła Was okazja, to nabywacie tytuł, ale z finalizacją transakcji się wstrzymujecie. Pamiętajcie również, że na koniec Latobrania najpewniej powróci większość przecen z poprzednich dni.

Na dobry początek przyszykowano ponad 140 promocji, w tym chociażby na Sid Meier's Civilization V, Sid Meier's Civilization: Beyond Earth czy też Mortal Kombat X. Kilka wybranych ofert znajdziecie poniżej, a po resztę odsyłamy na stronę akcji.

Rozpoczęto kolejną edycję Latobrania w Muve Digital - ilustracja #1

Wybrane oferty: