Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 sierpnia 2019, 12:34

autor: Froozyy

Rockstar szykuje zapowiedź GTA 6?

Z fasady głównej siedziby Rockstar North został zdjęty plakat promujący Red Dead Redemption 2. Dla wielu fanów to oznaka tego, że już wkrótce doczekamy się zapowiedzi GTA VI albo Bully 2.

Czy jesteśmy coraz bliżej zapowiedzi GTA VI? - Rockstar szykuje zapowiedź GTA 6? - wiadomość - 2019-08-18
Czy jesteśmy coraz bliżej zapowiedzi GTA VI?

Rockstar North to producent odpowiedzialny za część gier z serii Grand Theft Auto, a jego główna siedziba znajduje się w Edynburgu. Od czasów wydania Red Dead Redemption 2 na fasadzie wspomnianego budynku wisiał ogromny plakat promujący właśnie ten tytuł. Tak się jednak składa, że ostatnio bilbord został usunięty, co w przypływie wielu plotek i przecieków na temat GTA 6 oraz Bully 2 rozpaliło nadzieje fanów.

Wygląda to tak, jakby Rockstar szykował nas na zapowiedź nowej części jednej ze swoich popularnych serii. Oczywiście można założyć, że są to zwykłe prace porządkowe i nie mają większego znaczenia. Warto przypomnieć, że podobna sytuacja miała miejsce przed premierą RDR 2. Wtedy na głównej ścianie budynku wisiał plakat promujący GTA V, jednak został zastąpiony tym, który mogliśmy oglądać jeszcze do niedawna.

Zdjęcie plakatu promującego RDR 2 rozbudziło nadzieje fanów.
Zdjęcie plakatu promującego RDR 2 rozbudziło nadzieje fanów.

Część fanów podchodzi do tego sceptycznie, twierdząc, że plakat prędzej będzie powiązany z nową zawartością GTA Online, które ostatnio cieszy się ogromną popularnością. Wielu z nich twierdzi, że na zapowiedź GTA VI jest jeszcze za wcześnie, ponieważ produkcja ma ukazać się dopiero na konsolach nowej generacji.

Jaki jest prawdziwy powód zdjęcia reklamy wiszącej na siedzibie Rockstar North, dowiemy się pewnie już wkrótce. Póki co pozostaje nam jednak czekać i mieć nadzieję, że zapowiedzi GTA VI oraz Bully 2 są bliżej, niż nam się wydaje.