Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 stycznia 2013, 09:21

autor: Hed

Resident Evil: Revelations może trafić na Xboksa 360 – sugeruje to lista osiągnięć

Wygląda na to, że Capcom szykuje konwersję Resident Evil: Revelations z konsoli 3DS na Xboksa 360. Sugeruje to lista osiągnięć, która pojawiła się w sieci.

Resident Evil: Revelations odbędzie podróż z 3DSa na Xboksa 360? - Resident Evil: Revelations może trafić na Xboksa 360 – sugeruje to lista osiągnięć - wiadomość - 2013-01-13
Resident Evil: Revelations odbędzie podróż z 3DSa na Xboksa 360?

W sieci pojawiła się lista osiągnięć z Resident Evil: Revelations na Xboksa 360. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że gra wydana pierwotnie na konsoli 3DS nie została jeszcze zapowiedziana na inne platformy przez firmę Capcom. Wygląda jednak na to, że konwersja zatytułowana Unveiled Edition jest w drodze. To dobra informacja dla fanów serii, bo produkcja zebrała bardzo dobre oceny.

Listę osiągnięć z Resident Evil: Revelations Unveiled Edition, bo tak podobno zatytułowano konwersję, opublikowało kilka zagranicznych serwisów. Nazwy i opisy wyzwań nie zdradzają żadnych szczegółów wersji xboksowej, wspominając tylko o dwóch standardowych trybach rozgrywki obecnych także na 3DSie. Capcom nie skomentował tego „wycieku”, więc należy traktować go jeszcze w kategoriach plotek.

Nieoficjalne informacje o tym, że japoński producent i wydawca zamierza przenieść Resident Evil: Revelations na większe konsole pojawiły się już w listopadzie. Wtedy koreańska instytucja oceniająca zawartość gier opublikowała wpisy dotyczące konwersji na Xboksa 360 i PlayStation 3. Jak będzie wyglądała produkcja z 3DSa na dużym ekranie? Trudno powiedzieć, chociaż oryginalne wydanie z konsoli Nintendo wygląda ładnie.

Resident Evil: Revelations może trafić na Xboksa 360 – sugeruje to lista osiągnięć - ilustracja #3Resident Evil: Revelations wyszedł na początku 2012 roku na konsoli przenośnej 3DS. Gra rozgrywa się między innymi na pokładzie ogromnego statku pasażerskiego, zaatakowanego przez tajemniczy wirus. Tak klaustrofobiczne miejsce akcji pozwoliło twórcom gry wrócić do korzeni marki – bardziej kameralnych walk, eksploracji terenu i rozwiązywania prostych zagadek. To spodobało się fanom i recenzentom.

  1. Oficjalna strona firmy Capcom
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.