Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 września 2019, 11:21

Remnant From the Ashes – aktualizacja dodała loch Leto’s Lab

Gra Remnant: From the Ashes otrzymała aktualizację z nową zawartością, obejmującą m.in. dodatkowy loch, w którym możemy się zmierzyć z nieznanymi wcześniej przeciwnikami.

Aktualizacja oferuje m.in. nową zbroję. - Remnant From the Ashes – aktualizacja dodała loch Leto’s Lab - wiadomość - 2019-09-20
Aktualizacja oferuje m.in. nową zbroję.
REMNANT: FROM THE ASHES W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Gunfire Games
  2. Wydawca: Perfect World
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 20 sierpnia 2019 r.

Minął już miesiąc od premiery Remnant: From the Ashes, ale studio Gunfire Games nie przestaje pracować nad tym tytułem. Owocem tego stała się udostępniona właśnie aktualizacja z nową zawartością.

Patch dodał do Remnant: From the Ashes nowy loch nazwany Leto’s Lab. Gra dynamicznie umieszcza go w różnych lokacjach w trakcie kampanii i trybu Adventure. W laboratorium tym zmierzymy się z eksperymentami szalonego naukowca znanego jako Doktor Leto Apostolakis. Początkowo zajmował się on badaniem energetycznych zastosowań czerwonych kryształów i jego odkrycia umożliwiły ludzkości podróże do innych światów. Z czasem jednak skierował swoje talenty w stronę mniej szlachetnych celów.

W Leto’s Lab spotkamy nowy typ przeciwnika, a zabawę zakończymy starciem z bossem, którego pokonanie zapewni nam przedmioty przydatne w craftingu. W laboratorium została również ukryta nowa zbroja.

Przypomnijmy, że Remnant: From the Ashes ukazało się 20 sierpnia tego roku. Produkcja trafiła równocześnie na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Autorzy nie przygotowali polskiej wersji językowej.

Remnant: From the Ashes spotkało się z dosyć ciepłym przyjęciem przez media branżowe. Według serwisu Metacritic wersja pecetowa posiada obecnie średnią ocen na poziomie 78%. Z kolei na Steamie 79% recenzji użytkowników jest pozytywnych.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Remnant From the Ashes - poradnik do gry