Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 czerwca 2013, 19:10

autor: Sting

Remake Fable potwierdzony

Studio Lionhead potwierdziło, że powstanie HD remake pierwszej części Fable. Będzie on nosił nazwę Fable Anniversary i trafi na konsolę Xbox 360 pod koniec grudnia.

Remake Fable potwierdzony - ilustracja #1

Pierwsza część Fable doczeka się swojego HD remake’u. Będzie on nosił nazwę Fable Anniversary i trafi na konsolę Xbox 360 pod koniec grudnia. Dzisiaj w południe luckie zastanawiał się, czy studio Lionhead zdecyduje się na ten krok. Teraz dysponujemy już oficjalnym potwierdzeniem tego faktu, wyartykułowanym przez Lawrence’a „Larry’ego” Hryba, (szerzej znanego jako Major Nelson) z Microsoftu.

Oryginalna wersja Fable pojawiła się na konsolę Xbox we wrześniu 2004 roku.

„Jesteśmy niezwykle podekscytowani, że Fable pojawi się na Xboksie 360 – stwierdził Ted Timmins, główny projektant reedycji Fable – jest to gra, o którą prosili nas fani, chcemy więc mieć pewność, że Fable Anniversary dostarczy wielu wspaniałych doznań zarówno miłośnikom serii, jak i wszystkim innym osobom, które postanowią się z nią zapoznać”.

Grafika Fable Anniversary zostanie znacznie poprawiona względem oryginału. - Remake Fable potwierdzony - wiadomość - 2013-06-04
Grafika Fable Anniversary zostanie znacznie poprawiona względem oryginału.

Nową edycję starego hitu mają charakteryzować: poprawiona grafika, natychmiastowe doczytywanie się lokacji, zupełnie nowy interfejs, system osiągnięć i wsparcie dla Xbox SmartGlass.

Znowu odwiedzimy pełen humoru baśniowy Albion. - Remake Fable potwierdzony - wiadomość - 2013-06-04
Znowu odwiedzimy pełen humoru baśniowy Albion.

Zaimplementowany zostanie doń również nowy sposób zapisu stanów gry, a zdobywanie osiągnięć zależeć ma od dokonywanych podczas zabawy wyborów i ich konsekwencji. W grze pojawi się także tablica najlepszych wyników dla wykopywania kurczaków na odległość.

Fable Anniversary zawierała będzie DLC Zapomniane Opowieści.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.