Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 czerwca 2013, 19:37

autor: moir

Company of Heroes 2 – dziś ruszają otwarte beta-testy

W dniu dzisiejszym rozpoczynają się otwarte beta-testy najnowszej produkcji ze stajni studia Relic Entertainment - Company of Heroes 2. Gracze biorący w nich udział będą mieli okazję sprawdzić m.in. sześć map w trybie multiplayer, pierwsze 45 poziomów rozwoju, a także system biuletynów. Testy potrwają do 18 czerwca.

Otwarte beta-testy Company of Heroes 2 potrwają do 18 czerwca. - Company of Heroes 2 – dziś ruszają otwarte beta-testy - wiadomość - 2013-06-04
Otwarte beta-testy Company of Heroes 2 potrwają do 18 czerwca.

Czerwcowa premiera Company of Heroes 2 zbliża się wielkimi krokami. W dniu dzisiejszym rozpoczynają się oficjalne otwarte beta-testy najnowszej produkcji studia Relic Entertainment.

Testy kontynuacji jednego z najpopularniejszych RTS ostatnich lat potrwają do 18 czerwca. Na graczy czekać będzie m.in. sześć map dostępnych w trybie multiplayer oraz 45 początkowych poziomów rozwoju. Ponadto będą oni mogli sprawdzić na własnej skórze jak sprawuje się system biuletynów, czyli ulotek pozwalających naszym oddziałom lepiej i skuteczniej walczyć.

Przyszli beta-testerzy mogą już teraz zapisywać się pod tym adresem. Gra jest warta świeczki, bowiem wszyscy ci, którzy wezmą udział w testach, a następnie nabędą pełną wersję gry w przeciągu 60 dni od premiery, zachowają cały swój dotychczasowy dorobek z bety. Warunkiem jest zarejestrowanie swojego „pełnego” klucza na tym samym koncie Steam.

Company of Heroes 2 trafi na półki sklepowe 25 czerwca, a w sklepie GRY-OnLine już teraz możecie dokonywać zamówień przedpremierowych. Gra przeznaczona będzie wyłącznie na komputery stacjonarne. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z wrażeniami Łosia, który miał już okazję dobrze zapoznać się z produkcją podczas zamkniętych beta-testów.

  1. Zapowiedź – Company of Heroes 2 tuż przed premierą – wrażenia z singla i multi
  2. Oficjalna strona internetowa serii Company of Heroes