Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 października 2018, 08:47

autor: Ender

Red Dead Redemption 2 na PC w 2019 roku według oferty jednej z sieci sprzedaży

Jedna z dużych europejskich sieci marketów elektronicznych na krótki czas opublikowała na swojej stronie ofertę zamówienia przedpremierowego na pecetową wersję Red Dead Redemption 2. Według sklepu Media Markt gra na komputerach pojawi się w 2019 roku.

Fani serii Red Dead Redemption z niecierpliwością odliczają dni do premiery trzeciej odsłony serii, która wyznaczona została na 26 października. Z gry cieszyć mogą się jednak jedynie posiadacze Xboksów One i PlayStation 4. Komputerowi gracze od dawna zadają sobie pytanie, co z wersją PC nowego hitu studia Rockstar Games? Biorąc pod uwagę sukces, jaki osiągnęła pecetowa edycja Grand Theft Auto V, naturalne dla wielu wydawało się, że kolejna gra dewelopera ukaże się tym razem równocześnie na wszystkich najważniejszych platformach sprzętowych. Być może na temat potencjalnego wydania Red Dead Redemption 2 na PC wie coś jednak sieć marketów elektronicznych Media Markt. Jak zauważył holenderski serwis TechTastic, sklep przez krótki czas oferował na swojej stronie zamówienie przedpremierowe na grę, opatrując je tymczasową datą premiery wyznaczoną na 31 grudnia 2019 roku.

Red Dead Redemption 2 pojawi się w sklepach 26 października - Red Dead Redemption 2 na PC w 2019 roku według oferty jednej z sieci sprzedaży - wiadomość - 2018-10-20
Red Dead Redemption 2 pojawi się w sklepach 26 października

Czyżby oznaczało to, że są szanse na to, by RDR2 trafił na PC w przyszłym roku? Jak zwykle w takim wypadku musimy pamiętać, że rzeczywiście czasami sklepy przez pomyłkę i przedwcześnie publikują daty wydania gier, ale równie często mamy do czynienia w takich przypadkach z błędami w systemach informatycznych lub prywatną inicjatywą sprzedawców, którzy szukają atrakcyjnych pre-orderów. Warto jednak pamiętać, że w czerwcu jeden z byłych pracowników Rockstar potwierdził w swoim CV, że pracował nad pecetową wersją tytułu. To, że port jest rozważany lub znajduje się w produkcji, zwłaszcza biorąc pod uwagę sytuację rynkową, jest niezwykle prawdopodobne.

Zamówienie przedpremierowe pecetowego Red Dead Redemption 2 na szwedzkiej stronie Media Markt [źródło: TechTastic] - Red Dead Redemption 2 na PC w 2019 roku według oferty jednej z sieci sprzedaży - wiadomość - 2018-10-20
Zamówienie przedpremierowe pecetowego Red Dead Redemption 2 na szwedzkiej stronie Media Markt [źródło: TechTastic]
  1. Oficjalna strona gry Red Dead Redemption 2
  2. Red Dead Redemtion 2 – kompendium wiedzy
  3. Jak GTA 6, tylko na Dzikim Zachodzie – Red Dead Redemption 2 zachwyca
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2