Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 października 2018, 14:07

autor: Movis

Wyciekła mapa świata Red Dead Redemption 2 - zgadza się z poprzednimi

Do Internetu wyciekła mapa otwartego świata, jaki będziemy zwiedzać w Red Dead Redemption 2. Nie jest to pierwszy raz, gdy zdarza się taki incydent, co pozwala na porównanie autentyczności dawnych wycieków.

Też nie możecie się już doczekać zwiedzania pustkowi i lasów? - Wyciekła mapa świata Red Dead Redemption 2 - zgadza się z poprzednimi - wiadomość - 2018-10-22
Też nie możecie się już doczekać zwiedzania pustkowi i lasów?

Do premiery gry Red Dead Redemption 2 pozostało zaledwie parę dni. Oznacza to, że w pełnym rozkwicie jest sezon przecieków z długo oczekiwanej gry. Parę godzin temu na Reddicie pojawiła się mapa, prezentująca otwarty świat tytułu (plik oryginalnie miał pochodzić z forum 4chan.org). Internet swoim zwyczajem wybuchł kolejną falą emocji i porównań z dostępnymi już danymi.

Mapa Red Dead Redemption 2

W 2016 roku miał miejsce podobny incydent, kiedy wyciekła mapa przeznaczona ściśle dla deweloperów. W obu przypadkach rzeźby terenu, rozkład rzek oraz dróg są bliźniaczo podobne. Zgadzają się także nazwy własne, jak np. miasteczko Strawberry na zachodzie. Zmyślni internauci przyszykowali nawet plik .gif, dzięki któremu przyrównać można praktycznie identyczne obrazy.

Jakby tego było mało, w tym samym wątku redditorzy zapewnili link do ok. 20 sekund materiału ze zwykłej rozgrywki, lecz dość trudno jest go obecnie załadować. Może jednak wystarczy jednie odrobinę poczekać, bo Red Dead Redemption II zadebiutuje już 26 października na PlayStation 4 oraz Xboksa One.

  1. Oficjalna strona internetowa Red Dead Redemption II
  2. Kompendium wiedzy o grze Red Dead Redemption II