Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 stycznia 2014, 18:23

autor: Góral

Ready to Run na PlayStation 4 nową grą twórców Jetpack Joyride

Ukraińskie studio Beatshapers ujawniło swój kolejny projekt - Ready to Run. Tytuł, w którym będziemy jeździć zdalnie sterowanymi samochodzikami, ukaże się w drugim kwartale bieżącego roku na konsoli PlayStation 4. Produkcja zaoferuje m.in. 15 pojazdów, tryby single i multiplayer, itd.

Studio Beatshapers, znane między innymi z konsolowych edycji popularnej mobilnej produkcji Jetpack Joyride, zapowiedziało nowy tytuł dedykowany konsoli PlayStation 4 - Ready to Run. Będzie to zręcznościowa gra wyścigowa, w której zasiądziemy za kierownicą zdalnie sterowanych samochodzików. Nie ujawniono zbyt wielu dokładnych informacji, ale dowiedzieliśmy się między innymi, że finalna wersja zaoferuje ponad 15 pojazdów, którymi ścigać mamy się na różnorakich trasach, osadzonych w jednym mieście. Oprócz tego tytuł umożliwi rozgrywki w kilku trybach single i multiplayer oraz zapewni wsparcie dla światowych rankingów. Premiera Ready to Run nastąpi w ramach usługi PlayStation Store, w drugim kwartale bieżącego roku, jednak nie poznaliśmy dokładnego terminu.

Produkcja nie zapowiada się na wielki mega hit, zwłaszcza mając w pamięci wcześniejsze dokonania tego dewelopera, jednak wydaje się, że fani zręcznościowych wyścigów oraz miłośnicy samochodów RC mogą dostać przyjemną propozycję. Czekamy zatem na pierwsze nagranie z rozgrywką, a na razie musimy nam wystarczyć powyższy, krótki zwiastun Ready to Run.

Ready to Run na PlayStation 4 nową grą twórców Jetpack Joyride - ilustracja #1Beatshapers to niewielkie ukraińskie studio, założone w 2006 roku. Deweloper do tej pory wyprodukował około 20 gier przeznaczonych do sprzedaży w ramach PlayStation Store. Wśród najbardziej znanych tytułów tego producenta można wymienić Jetpack Joyride, Wizorb, Canabalt czy też ZRun.