Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 grudnia 2019, 15:31

autor: Entelarmer

P.T. - potwierdzono tożsamość bohatera dema Silent Hills

Lance McDonald dokonał kolejnego odkrycia w P.T. Udało mu się potwierdzić, kto jest głównym bohaterem dema niedoszłego horroru Hideo Kojimy.

Teaser nieukończonego horroru Kojimy skrywał wiele tajemnic. - P.T. - potwierdzono tożsamość bohatera dema Silent Hills - wiadomość - 2019-12-15
Teaser nieukończonego horroru Kojimy skrywał wiele tajemnic.

Ostatni horror Hideo Kojimy został anulowany ponad cztery lata temu, jednak P.T. wciąż nie przestaje fascynować graczy. Niedoszła odsłona serii Silent Hill znalazła się choćby na celowniku Lance’a McDonalda, który znany jest też z odkrywania sekretów gier From Software. Po mrożących krew w żyłach informacjach na temat Lisy haker odpowiedział na pytanie: kim jest główny bohater? Z wpisu na Twitterze jednoznacznie wynika, że jest nim Norman Reedus, który niedawno wystąpił w innej produkcji Kojimy.

Odkrycie McDonalda trudno uznać za szokujące. O tym, że Norman Reedus użyczy głosu i wyglądu głównemu bohaterowi, wiedzieliśmy już w 2014 roku, kiedy to P.T okazało się być teaserem projektu znanego jako Silent Hills. Sęk w tym, że w demie nie dało się tego potwierdzić w żaden sposób – równie dobrze postać gracza mogła być reprezentowana przez prosty model jako tymczasowy zamiennik. Tak więc wpis hakera to nie tyle nowinka, ile potwierdzenie przypuszczeń graczy. Niestety, niespodzianka czy nie, takie doniesienia to wszystko, na co możemy liczyć w temacie P.T. po rozstaniu Kojimy z Konami. Jedyną pociechą jest to, że u nowego pracodawcy Japończyk rozmyśla już nad kolejnym, „najstraszniejszym” survival horrorem, a do produkcji przygotowuje się… oglądaniem filmów grozy.

Hideo Kojima chce powrócić do tworzenia horrorów w przyszłości. - P.T. - potwierdzono tożsamość bohatera dema Silent Hills - wiadomość - 2019-12-15
Hideo Kojima chce powrócić do tworzenia horrorów w przyszłości.