Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 stycznia 2012, 09:07

autor: Mateusz "Kono" Kądziołka

Przygodówka Blue Toad Murder Files sprzedała się w nakładzie pół miliona sztuk

Szef studia deweloperskiego Relentless ogłosił, że gracze zakupili pół miliona egzemplarzy gry przygodowej Blue Toad Murder Files. Poinformowano również, że w sumie (łącznie z pobraniami wersji demonstracyjnej) produkcja została ściągnięta już ponad 827 tysięcy razy.

Andrew Eades, szef studia deweloperskiego Relentless Software, poinformował za pośrednictwem Twittera, że niekonwencjonalna (prócz trybu single player oferuje też możliwość zabawy w 4 osoby naraz) przygodówka Blue Toad Murder Files sprzedała się w nakładzie przekraczającym pół miliona sztuk.

Przygodówka Blue Toad Murder Files sprzedała się w nakładzie pół miliona sztuk - ilustracja #1

To nie jedyna informacja, którą podzielił się Andrew Eades. Dodał, że w sumie (łącznie z darmowymi epizodami) gra została ściągnięta już ponad 827 tysięcy razy. Jeśli jesteście zainteresowani tą przygodówką, to możecie pobrać jej demo w wersji na komputery PC z naszych serwerów lub oficjalnej strony produkcji.

Blue Toad Murder Files to epizodyczna gra przygodowa na pecety i PlayStation 3, która została wyprodukowana przez firmę Relentless Software – twórców popularnego cyklu Buzz!. Gracze mogą wcielić się w niej w jednego z czterech detektywów rozwiązujących zagadkę morderstwa w miasteczku Little Riddle. Główną cechą produkcji jest możliwość rywalizacji pomiędzy osobami biorącymi udział w zabawie.