Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 kwietnia 2014, 19:30

Przegląd MMO (28/04/2014) – m.in. ArcheAge, Black Desert, Lineage II

W dzisiejszym Przeglądzie MMO omawiamy m.in. sprzedaż Founder's Packów do ArcheAge, najnowsze materiały wideo ze świata Black Desert oraz 10. urodziny Lineage II.

Witamy w kolejnej odsłonie cyklu poświęconego w całości tematyce gier MMO. Dowiecie się z niego wszystkiego o ostatnich nowinkach i wydarzeniach ze światów najpopularniejszych produkcji. Jeśli chcecie wiedzieć dokładnie co dzieje się lub dziać się będzie wokół waszego ulubionego tytułu, to znaleźliście się w odpowiednim miejscu. Dziś w Przeglądzie MMO omawiamy m.in. rozpoczęcie sprzedaży Founder’s Packów do ArcheAge, najnowsze doniesienia i materiały wideo ze świata Black Desert, a także obchody 10. urodzin Lineage II. Ponadto wspominamy o takich grach jak Black Gold, H1Z1 oraz World of Warcraft.

ArcheAge

Nie możecie doczekać się nadjeścia europejskiej edycji ArcheAge? Wydawca gry, firma Trion Worlds, przygotowała nie lada gratkę dla wszystkich tych, którzy pragną jak najszybciej dostać grę w swoje ręce. Mowa tu oczywiście o popularnych w ostatnim czasie Founder’s Packach, które w zamian za odpowiednią opłatę oferują wcześniejszy dostęp do danej produkcji oraz cały pakiet ekskluzywnych dodatków. W tym przypadku do wyboru mamy trzy opcje, których cena wynosi kolejno 134.99 euro (ok. 568 zł), 89.99 euro (ok. 379 zł) oraz 44.99 euro (ok. 189 zł). Wszystkie one gwarantują udział w beta-testach (pierwsza z nich także w trwającej obecnie alfie), 4-dniowy head start, a także szereg unikalnych gadżetów, których pełną listę znajdziecie pod tym adresem.

  1. Oficjalna strona internetowa gry ArcheAge

Black Desert

Pula materiałów wideo dotyczących pozostającego obecnie w fazie zamkniętych beta-testów Black Desert przez cały czas się powiększa, a każdy kolejny film zdaje się podnosić poprzeczkę i oczekiwania graczy względem tego świetnie zapowiadającego się tytułu. Tym razem serwujemy wam niespełna 20-minutową podróż po największym mieście gry, pierwsze 15 minut rozgrywki z perspektywy klasy maga, a także 7-minutowy pokaz umiejętności bojowych giganta. Jeśli to wciąż mało, zachęcamy do zapozania się ze specjalnie przygotowaną przez nas wiadomością, gdzie czeka na was jeszcze więcej podobnych materiałów.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Black Desert

Lineage II

Anglojęzyczna wersja niezwykle popularnego Lineage II obchodzi właśnie swoje 10. urodziny. Z tej okazji, w okresie od 23 kwietnia do 21 maja przygotowano szereg niezwykłych atrakcji, wśród których każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Na pierwszy plan wysuwa się wydarzenie, którego głównym bohaterem jest uroczy smoczek Dandy. Dzięki jego pomocy gracze będą mogli na pewien czas wejść w posiadanie najpotężniejszych przedmiotów w grze – smoczych bronii. Wszystkich zainteresowanych udziałem w jubileuszowych obchodach zachęcamy do udania się pod ten adres. Znajdziecie tam dokładny „rozkład jazdy” oraz wszelkie szczegóły dotyczące przygotowanych atrakcji.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Lineage II

Black Gold

Już 15 maja rozpoczną się beta-testy najnowszej gry Snail Games, czyli Black Gold. Zainteresowani wciąż mogą wyrazić chęć udziału w nich dokonując stosownego zapisu w tym miejscu. Poniżej znajdziecie najnowszy zwiastun produkcji.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Black Gold

H1Z1

Przedstawiciele studia Sony Online Entertainment postanowili podzielić się z graczami pierwszymi szczegółami dotyczącymi systemu mikrotransakcji, na którym będzie oparta ich najnowsza produkcja – H1Z1. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zawartość dostępna w grze w zamian za prawdziwe pieniądze nie będzie dawać graczom żadnej specjalniej przewagi nad innymi. Wszystkie „towary” nabyte w tenże sposób będą miały charakter stricte kolekcjonerski i gadżeciarski. Szczgóły na ten temat znajdziecie w specjalnie przygotowanej przez nas wiadomości.

  1. Oficjalna strona internetowa gry H1Z1

World of Warcraft

W sieci pojawił się drugi odcinek internetowego show zatytułowanego Azeroth Choppers. Głównym bohaterem programu jest Paul Teutul Jr., znany z serialu Amerykański Chopper. Prowadzona przez niego ekipa podejmie się stworzenia maszyny inspirowanej światem World of Warcraft, zaś zwycięski projekt doczeka się swojej cyfrowej wersji. Pełna lista odcinków dostępna jest pod tym adresem.

  1. Oficjalna strona internetowa Azeroth Choppers