Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 kwietnia 2014, 19:00

autor: moir

Przegląd MMO (21/04/2014) – m.in. ArcheAge, Archlord II, The Elder Scrolls Online

W dzisiejszym Przeglądzie MMO omawiamy m.in. początki alfa-testów ArcheAge, start zapisów do zamkniętych beta-testów Archlord II oraz niedawne problemy The Elder Scrolls Online.

Witamy w kolejnej odsłonie cyklu poświęconego w całości tematyce gier MMO. Dowiecie się z niego wszystkiego o ostatnich nowinkach i wydarzeniach ze światów najpopularniejszych produkcji. Jeśli chcecie wiedzieć dokładnie co dzieje się lub dziać się będzie wokół waszego ulubionego tytułu, to znaleźliście się w odpowiednim miejscu. Dziś w Przeglądzie MMO omawiamy m.in. jak dotąd prezentuje się europejska wersja ArcheAge, rozpoczęcie zapisów do zamkniętych beta-testów Archlord II, a także ostatnie problemy The Elder Scrolls Online. Ponadto wspominamy o takich grach jak Black Desert, Neverwinter oraz WildStar.

ArcheAge

Testy europejskiej edycji ArcheAge w wersji alfa ruszyły już pełną parą, a ponieważ ich uczestnicy nie są objęci żadnymi ograniczeniami wynikającymi z umowy poufności, w sieci można znaleźć wiele różnych materiałów wideo prezentujących najnowszy nabytek Trion Worlds. Szczęśliwcy mający możliwość testowania gry donoszą, że produkcja wydaje się niemal całkowicie przetłumaczona i występujące tu i ówdzie koreańskie wstawki z pewnością zostaną szybko wyeliminowane.

  1. Oficjalna strona internetowa europejskiej edycji gry ArcheAge

Archlord II

Już ponad 50 tysięcy osób (a licznik wciąż bije) wyraziło chęć udziału w zamkniętej becie Archlord II, która wystartuje w czerwcu bieżącego roku. Spóźnialscy wciąż mogą wysłać swoje zgłoszenia do 15 maja (pod tym adresem). Zapewniony udział w beta-testach mając wszyscy ci, którzy w przeciągu ostatnich miesięcy choć na chwilę zalogowali się by pograć w pierwszą część serii.

  1. Oficjalna strona internetowa Archlord II

The Elder Scrolls Online

W niespełna kilka tygodni po premierze The Elder Scrolls Online deweloperzy ze studia ZeniMax Online stanęli przed pierwszym poważnym problemem. Setki graczy wykorzystując występujący w grze bug (związany z bankiem gildii) weszło w posiadanie najlepszych dostępnych przedmiotów oraz niemal nieograniczonych zasobów złota. Szybka reakcja przedstawicieli Bethesdy pozwoliła na szczęście ograniczyć skalę tego procederu, zaś winowajcy zostali (bądź zostaną w ciągu najbliższych dni) ukarani. Początkowa wrzawa w sieci już się uspokoiła, zaś miejsce opinii mówiących o upadku gry zastąpiły wyrazy pochwały dla administracji czuwającej nad grą.

  1. Oficjalna strona internetowa gry The Elder Scrolls Online

Black Desert

Niebawem startują zamknięte beta-testy koreańskiej wersji Black Desert. W oczekiwaniu na wysp materiałów wideo autorstwa azjatyckich graczy zachęcamy do zapoznania się z przeszło 11-minutową wycieczką po świecie gry.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Black Desert

Neverwinter

Trzeci dodatek do Neverwinter, zatytułowany Curse of Icewind Dale, trafi w ręce graczy dokładnie 13 maja bieżącego roku. Rozszerzenie nie przyniesie żadnych nowych klas, skupi się natomiast na rozbudowanie dostępnej mapy i wzbogaci ją m.in. o Dolinę Krasnoludów oraz słynną Przełęcz. Nie zabraknie także usprawnień trybu PvP.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Neverwinter

WildStar

W sieci pojawiło się nowe wideo prezentujące jeden z ciekawszych aspektów rozgrywki w WildStar – starcia PvP z udziałem 40 osobowych drużyn. Twórcy zdołali streścić (z typowym dla siebie poczuciem humoru) całą mechanikę rządzącą tym trybem w ramach zaledwie 3,5-minutowego filmiku.

  1. Oficjalna strona internetowa gry WildStar