Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 grudnia 2014, 22:30

autor: Michał "moir" Marian

Przegląd MMO (09/12/2014) – m.in. Black Desert, H1Z1, Star Wars: The Old Republic

W dzisiejszym Przeglądzie MMO omawiamy m.in. kolejne materiały wideo z Black Desert, rychły start wczesnego dostępu do H1Z1 oraz debiut najnowszego dodatku do Star Wars: The Old Republic.

Witamy w kolejnej odsłonie cyklu poświęconego w całości tematyce gier MMO. Dowiecie się z niego wszystkiego o ostatnich nowinkach i wydarzeniach ze światów najpopularniejszych produkcji. Jeśli chcecie wiedzieć dokładnie co dzieje się lub dziać się będzie wokół waszego ulubionego tytułu, to znaleźliście się w odpowiednim miejscu. Dziś w Przeglądzie MMO omawiamy m.in. najnowsze materiały wideo z Black Desert, szczegóły na temat wczesnego dostępu do H1Z1, a także debiut kolejnego dodatku do Star Wars: The Old Republic. Ponadto wspominamy o takich trach jak Landmark, TERA oraz The Secret World.

Black Desert

W minionych dniach w sieci pojawiło się sporo nowych materiałów prezentujących świetnie zapowiadające się Black Desert. Najnowsza produkcja studia Pearl Abyss ma trafić na koreański rynek już niebawem, co na pewno zaowocuje prawdziwym wysypem różnorodnych opinii i zapisów z rozgrywki. Poniżej znajdziecie trzy, trwające łącznie przeszło 20 minut, filmy, które przybliżą wam ogrom i złożoność świata gry.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Black Desert

H1Z1

Długo oczekiwana produkcja Sony Online Entertainment, H1Z1, zostanie udostępniona w ramach Steam Early Access już 15 stycznia przyszłego roku. Tytuł kosztować ma niecałe 20 dolarów (ok. 67 złotych). Nie wiadomo jeszcze kiedy nastąpi oficjalna premiera pełnej wersji gry, choć nieoficjalnie mówi się o zimie 2015. Zainteresowanych zakupem zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym przez twórców FAQ, które znajdziecie pod tym adresem oraz specjalnie przygotowaną przez nas wiadomością.

  1. Oficjalna strona internetowa gry H1Z1

Star Wars: The Old Republic

Dziś swoją premierę miał kolejny dodatek do Star Wars: The Old Republic. Rozszerzenie zatytułowane Shadow of Revan jest dostępne w cenie 20 dolarów (ok. 67 złotych) i wprowadza do świata gry sporo nowości. Maksymalny poziom doświadczenia został podniesiony do 60, dodano nową linię fabularną oraz związanie z nią zadania, dwa światy (Rishi oraz Yavin 4), flashpointy, przedmioty, przerywniki oraz wiele innych. Szczegółowy wykaz zawartości dodatku znajduje się w tym miejscu.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Star Wars: The Old Republic

Landmark

15 grudnia świat Landmark wzbogaci się o brakujący do tej pory system PvE. Prócz rozsianych po lokacjach przeciwnikach w grze zadebiutuje także system jaskiń oraz cmentarze, na których odradzać będą się polegli gracze.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Landmark

TERA

Europejska wersja TERA, której wydawcą jest niemiecka firma Gameforge, otrzyma rozszerzenie zatytułowane Fate of Arun już 11 grudnia, czyli 5 dni szybciej niż jej amerykański odpowiednik. W skład dodatku wejdą m.in. podniesiony limit poziomów doświadczenia, nowe umiejętności, kontynent, regiony, przedmioty oraz instancje.

  1. Oficjalna strona internetowa europejskiej wersji gry TERA

The Secret World

Jedna ze sztandarowych produkcji studia Funcom doczekała się kolejnego uaktualnienia. W minionym tygodniu w świecie The Secret World zadebiutowało Issue #10 o wdzięcznej nazwie Nightmares in the Dream Palace. Prócz wprowadzenia nowych aren w Tokio oraz kolejnego pakietu misji, twórcy dokonali także mnóstwa usprawnień w mechanice gry, statystykach przedmiotów oraz UI. Pełen wykaz zmian dostępny jest pod tym adresem.

  1. Oficjalna strona internetowa gry The Secret World