Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 grudnia 2014, 10:00

autor: Michał "Meehow" Jodłowski

SimCity 2000 Special Edition za darmo na platformie Origin

Na platformie Origin można całkowicie za darmo dodać SimCity 2000 Special Edition do swojej kolekcji gier. Oferta jest ograniczona czasowo.

SimCity 2000 - SimCity 2000 Special Edition za darmo na platformie Origin - wiadomość - 2014-12-10
SimCity 2000

Edycja specjalna SimCity 2000 jest dostępna całkowicie za darmo na platformie dystrybucji cyfrowej firmy Electronic Arts – Origin. Choć gra jest już więcej niż pełnoletnia, a popularnością nie dorówna z pewnością Battlefieldowi 3 czy Dragon Age: Początek (oba tytuły były wcześniej oferowane za darmo w ramach programu „Specjalny prezent”), to mimo wszystko przez wielu uważana jest za najlepszą odsłonę całej serii symulatora budowy miasta. No i nie sprawia kłopotów z uciążliwymi zabezpieczeniami, wymagającymi od graczy ciągłego połączenia z Internetem nawet w trybie rozgrywki jednoosobowej. Aby pobrać SimCity 2000, należy udać się pod ten adres i kliknąć przycisk „Zdobądź teraz”; można to też uczynić z poziomu klienta Origin. Gra pozostanie w Waszej bibliotece już na wieczność. Promocja jest ograniczona czasowo, więc zainteresowani nie powinni zwlekać.

SimCity 2000 Special Edition za darmo na platformie Origin - ilustracja #2SimCity 2000 to gra strategiczno-ekonomiczna stworzona przez studio Maxis i wydana po raz pierwszy w 1994 roku na komputery osobiste. W latach kolejnych pojawiały się edycje na inne platformy sprzętowe, w tym PlayStation czy Nintendo 64. W grze zostajemy burmistrzem początkowo małego miasta i rozbudowujemy je tak, aby stało się ono tętniącą życiem metropolią. Oprócz dbania o potrzeby mieszkańców, musimy się mierzyć z różnorakimi przeciwnościami losu – od całkowicie zwyczajnych po kompletnie nie z tej ziemi. Czasami dosłownie.