Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 25 kwietnia 2015, 11:26

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 25-26 kwietnia (m.in. The Room Two, Dead Space, Anomaly)

Oto kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak The Room Two, Dead Space, Republique, serie Anomaly, Metal Slug i The King of Fighters, a także Iesabel.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

The Room Two

Android: 2,99 zł; wcześniej ok. 12 zł

Po kilku miesiącach oczekiwania posiadacze smartfonów i tabletów z Androidem mogą nabyć niezwykle udaną grę logiczną The Room Two w promocyjnej cenie. Obniżka zbiegła się w czasie z ogłoszeniem przesunięcia premiery The Room Three z wiosny na lato tego roku. Seria jest jedną z najlepiej ocenianych mobilnych marek – gracze docenili zaserwowane w niej łamigłówki oraz piękną szatę graficzną. „Trójka” będzie zdecydowanie najbardziej rozbudowana, więc jest na co czekać.

Dead Space

Android: ok. 2 zł; wcześniej ok. 22 zł

Mobilna gra akcji Dead Space okazała się nad wyraz udaną produkcją, cieszy więc, że jej wysoka cena została zredukowana niemal do zera. Tytuł, którego premiera miała miejsce w 2011 roku, opowiada o wydarzeniach, jakie miały miejsce między pierwszą a drugą odsłoną pecetowo-konsolowej serii. Gracz wciela się w inżyniera imieniem Vandal, który trafia na tę samą stację kosmiczną, co Isaac Clarke, i toczy nierówną walkę z krwiożerczymi nekromorfami. Gra reprezentuje ten sam gatunek – jest strzelaniną TPP utrzymaną w klimacie survival horroru – i cieszy oko ładną, trójwymiarową grafiką.

Republique

Android: ok. 14 zł; wcześniej ok. 20 zł

Francuskie studio Camouflaj obniżyło cenę pierwszego epizodu świetnej skradanki  Republique. Przygody Hope to jedna z najbardziej ambitnych mobilnych produkcji ostatnich lat, z piękną grafiką, ciekawą fabułą i nietypowymi mechanizmami rozgrywki, w ramach których nie kierujemy bezpośrednio bohaterką, a jedynie pomagamy jej manipulując systemami bezpieczeństwa. Do tej pory doczekaliśmy się trzech epizodów opowieści – niewykluczone, że promocja w Google Play jest zwiastunem rychłego debiutu czwartego rozdziału.

Leo's Fortune

Android: 4,50 zł; wcześniej ok. 21 zł; iOS: ok. 4 zł; wcześniej ok. 20 zł

Wielokrotnie nagradzana platformówki Leo’s Fortune obchodzi pierwsze urodziny. Z tej okazji twórcy obniżyli cenę gry aż o 80%. Tytuł nie jest żadną rewolucją – to po prostu znakomita zręcznościówka, w której nie brakuje przemyślanych zagadek (głównie środowiskowych), bazujących przede wszystkim na wykorzystywaniu silnika fizycznego. Wisienką na torcie jest dopracowana, dwuwymiarowa warstwa wizualna.

Iesabel

Android: ok. 4 zł; wcześniej ok. 20 zł - iOS: ok. 4 zł; wcześniej ok. 24 zł

Ponownie w tym roku gościmy Iesabel – wyprodukowane przez gdyńskie studio Madman Theory Games RPG akcji, utrzymane w klimatach fantasy. Gra jest klasycznym przedstawicielem gatunku i próżno w niej szukać oryginalnych rozwiązań na polu mechaniki rozgrywki. Do dyspozycji gracza oddano dwóch zróżnicowanych bohaterów, system rozwoju postaci, bogaty ekwipunek, sporą ilość wyzwań, rozległe lokacje i ponad 100 typów wrogów. Nie zabrakło tu także ładnej, trójwymiarowej grafiki i międzyplatformowego trybu kooperacji dla 8 osób.

NHL 2K

Android: ok. 14 zł; wcześniej ok. 30 zł – iOS: ok. 12 zł; wcześniej ok. 32 zł

NHL 2K to powrót uznanej hokejowej serii po kilkuletniej przerwie. Produkcja trafiła wyłącznie na urządzenia mobilne i koncentruje się na zabawie w trybie My Career, w którym prowadzimy własnoręcznie stworzonego zawodnika przez kolejne szczeble kariery. Poza tym można wziąć udział w pojedynczym meczu 3 na 3 graczy, a także rozegrać konkurs rzutów karnych (również przez sieć).

Braveland Wizard

Android: 7 zł; wcześniej 14 zł – iOS: ok. 8 zł; wcześniej ok. 16 zł

Za połowę dotychczasowej kwoty można przez kilka najbliższych dni zakupić Braveland Wizard – kontynuację udanej turowej gry strategicznej, określanej często mianem casualowego odpowiednika Heroes of Might & Magic. W grze wcielamy się w adeptkę Akademii Magii, która, żądna przygód, wyrusza w epicką podróż. W jej trakcie stawia czoła zastępom orków, duchów i niebezpiecznych nomadów.

U-Boat Simulator

Android: ok. 6 zł; wcześniej ok. 12 zł

U-Boat Simulator to kompleksowy i niezwykle realistyczny symulator łodzi podwodnej. W produkcji, której akcja toczy się w czasach II wojny światowej, wcielamy się w rolę dowódcy okrętu typu VIIC i bierzemy udział w zakrojonych na szeroką skalę operacjach militarnych. Przed zakupem warto sprawdzić bezpłatne demo – tytuł jest rozbudowany i mniej doświadczonym graczom może sprawić wiele problemów.

Wyprzedaż serii Anomaly (Android)

Miłą niespodziankę wszystkim posiadaczom urządzeń mobilnych z systemem Android postanowiło zgotować warszawskie studio 11 bit studios. Firma wystartowała z promocją obejmującą wszystkie dotychczasowe odsłony serii Anomaly – marki, która jako pierwsza odwróciła tradycyjną mechanikę tower defense, stawiając nas w roli oponentów wędrujących wyznaczoną ścieżką i likwidujących kolejne wieżyczki strzelnicze należące do wroga. Z pełną ofertą zapoznacie się poniżej:

Wyprzedaż gier firmy SNK Playmore (Android/iOS) – m.in. serie Metal Slug i The King of Fighters

Godną uwagi wyprzedaż, pozwalającą nabyć poszczególne pozycje za 1/3 dotychczasowej ceny, przygotowała firma SNK Playmore. Dzięki niej posiadacze smartfonów i tabletów z systemami Android lub iOS mogą zaopatrzyć się w kultowe bijatyki pokroju The King of Fighters ’98 i Garou: Mark of the Wolves, a także dwuwymiarowe strzelanki z serii Metal Slug. Wszystkie gry oferowane są w cenie około 4 złotych. Z pełną ofertą zapoznacie się poniżej:

Humble Tin Man Games Mobile Bundle – m.in. Fighting Fantasy, Judge Dredd: Countdown Sector 106

Wystartowała kolejna edycja akcji Humble Mobile Bundle, pozwalającej za niewielkie pieniądze wejść w posiadanie ciekawych gier mobilnych na smartfony i tablety z systemem Android. Tym razem w promocji znajdziemy interaktywne gamebooki firmy Tin Man Games.  Za dowolną wpłatę uzyskacie dostęp do: Judge Dredd: Countdown Sector 106, Slaves of Rema, Siege of the Necromancer oraz An Assassin in Orlandes. Kwota wyższa niż aktualna średnia (tj. 6,56 dolarów, czyli około 24 złotych) odblokowuje: Trial of the Clone, Curse of the Assassin, Fighting Fantasy: Caverns of the Snow Witch oraz Sultans of Rema. Natomiast przelew w wysokości 9 dolarów, czyli ok. 33 zł zapewnia jeszcze dwie pozycje: Ryan North’s To Be Or Not To Be i Fighting Fantasy: Starship Traveller. Kolejne gamebooki zostaną wprowadzone do pakietu z czasem. Akcja dobiegnie końca 4 maja.

Okazje Red Stripe dla użytkowników Windows Phone

W tym tygodniu akcją promocyjną Okazje Red Stripe objętych zostało kilka godnych uwagi pozycji. Za co najmniej połowę dotychczasowej ceny zakupicie: przygodówkę typu ukryte obiekty W Trybach Tajemnic, kultową grę koszykarską NBA JAM, logiczną zręcznościówkę The Bridge, kosmiczną strzelankę No Gravity, znakomitą adaptację planszówki Carcassonne, a za darmo pobierzecie Public Transport Simulator.  Pełną ofertę znajdziecie poniżej: