Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 21 października 2017, 00:29

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 21-22 października (Reckless Racing 3, The Deer God, Realpolitiks)

W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich pozycji jak Reckless Racing 3, The Deer God, Realpolitiks Mobile, Construction Simulator 2014, Siralim 2 oraz Warhammer: Doomwheel. Obniżką objęto też katalog mobilnych adaptacji gier planszowych firmy Asmodee.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Tym razem proponujemy Wam ostrą jazdę bez trzymanki z perspektywy top-down – Reckless Racing 3 za połowę ceny. - Promocje mobilne na weekend 21-22 października (Reckless Racing 3, The Deer God, Realpolitiks) - wiadomość - 2017-10-21
Tym razem proponujemy Wam ostrą jazdę bez trzymanki z perspektywy top-down – Reckless Racing 3 za połowę ceny.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Reckless Racing 3

Po wielu miesiącach oczekiwania obniżono cenę jednej z najlepszych mobilnych gier wyścigowych Reckless Racing 3. Produkcja studia Pixelbite to prawdziwa gratka dla fanów tzw. top-down racerów – do ich dyspozycji oddano około 40 tras, 30 pojazdów, tryby Arcade, Single Event oraz kampanię, składającą się z 60 wydarzeń. Te ostatnie podzielono na cztery kategorie: Race, Hot Lap, a także nowe Drift i Gymkhana. Szczególnie ciekawie prezentuje się rywalizacja w tej ostatniej, polegająca na wykonywaniu kaskaderskich popisów na specjalnie przygotowanych torach przeszkód.

 1. Android: 5,49 zł

Realpolitiks Mobile

Polskie studio Jujubee przeceniło mobilną wersję swojej najnowszej produkcji – udanej strategii czasu rzeczywistego typu grand strategy, zatytułowanej Realpolitiks. W grze zostajemy przywódcą jednej ze współczesnych nacji i podejmujemy próbę zapewnienia dobrobytu naszym obywatelom. Wiąże się to z koniecznością nadzorowania kluczowych aspektów funkcjonowania państwa. Akcja gry toczy się w realiach politycznych początku XXI wieku, ukazując jasne i ciemne odcienie władzy. Produkcja oferuje przy tym sporą swobodę w realizacji celów.

 1. Android: 17,99 zł

Construction Simulator 2014

Miłośnikom symulatorów wszelkiej maści pragniemy zwrócić uwagę na przecenę pierwszej mobilnej odsłony cyklu Construction Simulatortytuł kupicie obecnie w ramach promocji 50-groszowej. W produkcji wcielamy się we właściciela firmy budowlanej. Rozgrywkę rozpoczynamy od wykonywania stosunkowo prostych prac, aby wraz z rozwojem przedsiębiorstwa i wzrostem jego reputacji pozyskiwać coraz bardziej skomplikowane, ale i lepiej płatne kontrakty. W sumie na wykonanie czeka 300 zleceń, zapewniających około 20 godzin zabawy w częściowo otwartym świecie. Do dyspozycji gracza oddano 14 maszyn budowlanych, odtworzonych na licencji takich firm jak Liebherr, MAN czy STILL.

 1. Android: 50 groszy

Siralim 2

Za połowę ceny możecie zdobyć Siralim 2. Mamy tu do czynienia z oldskulowym RPG, w którym zabawa polega na przemierzaniu lochów pełnych pułapek, wrogów i skarbów, wypełnianiu zadań oraz toczeniu turowych walk. Podczas bitew korzystamy z usług bestii, które wcześniej złapaliśmy i wytresowaliśmy. Jest ich ponad pięćset rodzajów i każdy ze stworów dysponuje unikalnymi umiejętnościami. Potwory możemy łączyć w pary, a ich potomstwo dziedziczy cechy obu rodziców.

 1. Android: 10,99 zł

Wyprzedaż gier firmy Asmodee Digital (Android/iOS)

Firma Asmodee Digital, będąca elektronicznym oddziałem słynnego producenta gier planszowych i towarzyskich, dokonała przewrotu w swoim katalogu gier mobilnych, przeceniając – bywa, że o 80% - najpopularniejsze adaptacje swoich dzieł, w tym Abalone, Mage the Ascension: Refuge, Potion Explosion oraz Pandemic: The Board Game. Pełna oferta prezentuje się następująco:

 1. Abalone – Android: ok. 4 zł / iOS: 4,99 zł
 2. Colt Express – Android: ok. 9 zł / iOS: 8,99 zł
 3. Jaipur: A Card Game of Duels – Android: ok. 4 zł / iOS: 8,99 zł
 4. Harald: A Game of Influence – iOS: 8,99 zł
 5. Mage The Ascension: Refuge – Android: ok. 9 zł / iOS: 8,99 zł
 6. Mr Jack Pocket – Android: ok. 4 zł / iOS: 4,99 zł
 7. Mysterium: A Psychic Clue Game – Android: ok. 4 zł / iOS: 8,99 zł
 8. Pandemic: The Board Game – Android: ok. 9 zł / iOS: 8,99 zł
 9. Potion Explosion – Android: ok. 4 zł / iOS: 4,99 zł
 10. Small World 2 – Android: ok. 9 zł
 11. Splendor – Android: ok. 9 zł / iOS: 8,99 zł
 12. Twilight Struggle – Android: ok. 9 zł / iOS: 13,99 zł
 13. Vampire: Prelude – Android: ok. 9 zł / iOS: 8,99 zł

The Deer God

Potężnej przeceny doczekał się The Deer God. Kilkuletnia już gra Cinopt Studios jest zaskakująco obszernym miksem platformówki i gry survivalowej z elementami RPG. Gracz wciela się w myśliwego, który po śmierci odrodził się jako jeleń i otrzymał okazję do odkupienia win. Sednem zabawy jest eksploracja, w wyniku której zdobywamy nowe umiejętności i uczestniczymy w dorastaniu tytułowego bohatera. Utrudniają to myśliwi i drapieżniki zamieszkujące proceduralnie generowany świat. Problemy sprawiają też zagadki logiczne i konieczność szukania pożywienia.

 1. Android: ok. 4 zł

Inne wyprzedaże gier w Google Play, App Store i Microsoft Store – m.in. Warhammer: Doomwheel, Hero Generations, Spacer Rangers: Quest

W ostatnich dniach kilka mniej znanych pozycji (z drobnymi wyjątkami), znajdujących się w ofercie platform Google Play, App Store i Microsoft Store, doczekało się solidnych przecen lub wręcz zostało udostępnionych za darmo. Są wśród nich zręcznościówka Warhammer: Doomwheel, survivalowe Frostbound, tekstowa przygodówka Space Rangers: Quest oraz strategiczne Hero Generations. Aktualnie wśród ciekawszych propozycji tego typu znajdziecie:

 1. Dragon Slayer – Android: za darmo
 2. Frostbound – Android: za darmo
 3. Hero Generations – Android: ok. 9 zł
 4. Hidden Temple – Android: ok. 3 zł
 5. One Day: The Sun Disappeared – Android: ok. 5 zł / iOS: 4,99 zł
 6. Space Rangers: Quest – Android: ok. 6 zł
 7. Warhammer: Doomwheel – Android: za darmo / iOS: za darmo

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:

 1. Jak działa direct billing, czyli bezpieczne płatności mobilne