Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 21 listopada 2015, 11:05

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 21-22 listopada (m.in. Star Command, Gobliiins Trilogy, Airline Tycoon Deluxe)

W tym tygodniu w promocji znalazło się kilka niezłych gier mobilnych. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich produkcji jak Star Command, Gobliiins Trilogy, Airline Tycoon Deluxe, Battlestation: Harbinger oraz Raiden Legacy.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Star Command

Android: ok. 5 zł; wcześniej ok. 13 zł

Po wielu miesiącach oczekiwania przeceny doczekała się kosmiczna strategia Star Command. W grze studia War Balloon Games obejmujemy pieczę nad statkiem kosmicznym i wyruszamy na podbój wszechświata. Zabawę rozpoczynamy od zaprojektowania jednostki, a następnie przechodzimy do zwerbowania załogi. Później nie pozostaje już nic innego, jak tylko eksploracja kosmosu i uczestnictwo w emocjonujących bitwach. Dużo dobrego robi tu przemyślana mechanika rozwoju – tak podwładnych, jak i statku, w którym z czasem instalujemy coraz lepsze systemy defensywne i ofensywne.

Wyprzedaż gier firmy DotEmu (Android/iOS) – m.in. Raiden Legacy, Gobliiins Trilogy, R-TYPE

W tym tygodniu ciekawą wyprzedaż zorganizowała firma DotEmu, specjalizująca się w przenoszeniu na urządzenia mobilne rozmaitych klasyków. Promocją – sięgającą 57 procent – objęto trzy gry (R-TYPE, R-TYPE II i The Last Express) i dwa zestawy (Raiden Legacy, Gobliiins Trilogy). Co ważne, z oferty mogą skorzystać zarówno posiadacze smartfonów i tabletów z Androidem, jak i iPhone’ów oraz iPadów. Poniżej znajdziecie pełne zestawienie przecenionych tytułów:

Airline Tycoon Deluxe

Android: ok. 18 zł; wcześniej ok. 26 zł

Przeceny doczekał się również mobilny port jednej z najciekawszych pecetowych strategii ekonomicznych w historii – Airline Tycoon, autorstwa zamkniętego w 2012 roku niemieckiego studia Spellbound Entertainment. W grze wcielamy się we właściciela jednej z czterech linii lotniczych i dokładamy wszelkich starań, aby wywindować naszą firmę na sam szczyt podniebnego biznesu. Produkcja jest oferowana na platformie Google Play w rozbudowanej wersji Deluxe, wzbogaconej m.in. o 20 nowych lotnisk.

Battlestation: Harbinger

Android: 9,99 zł; wcześniej 19,99 zł / iOS: ok. 8 zł; wcześniej ok. 17 zł

Na początku przyszłego roku kosmiczny RTS Battlestation: Harbinger doczeka się sporej i, co najważniejsze, darmowej aktualizacji (tzw. Extended Edition, ufundowanej na Kickstarterze i mającej trafić także na PC-ty). Z tej okazji fińskie studio Bugbyte przygotowało 50-procentową obniżkę ceny pięknie rozpikselowanej gry, łączącej w sobie elementy tytułów takich jak FTL czy Out There. W Battlestation: Harbinger wcielamy się w dowódcę jednej z najlepszych ziemskich jednostek kosmicznych i bierzemy udział w zakrojonej na szeroką skalę eksploracji proceduralnie generowanego wszechświata. Bogate uniwersum, zamieszkałe przez trzy konkurujące ze sobą gatunki, chyli się ku upadkowi i tylko my możemy je uratować – m.in. poprzez udział w efektownych bitwach i wykonywanie rozmaitych misji.

International Snooker

Android: ok. 9 zł; wcześniej ok. 15 zł

Taniej niż zwykle kupicie także grę International Snooker. Produkcja studia Kavcom jest jedną z najlepszych prób przeniesienia snookera na dotykowe ekrany urządzeń mobilnych. Ładna grafika, realistyczna fizyka, dobre sterowanie, tryb turniejowe i dwuosobowy versus czynią z International Snooker ciekawą propozycję dla fanów tego sportu.

Ciekawe wyprzedaże w Microsoft Store – The Surprising Adventures of Munchausen i Gravity Badgers

Poza wymienionymi wyżej pozycjami, w tym tygodniu przecen doczekało się parę gier na system Windows Phone. Są nimi: przygodówka typu ukryte obiekty The Surprising Adventures of Munchausen oraz gra logiczna Gravity Badgers. Pełną ofertę znajdziecie poniżej:

  • The Surprising Adventures of Munchausen – 4,50 zł
  • Gravity Badgers – 4,50 zł