Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 20 sierpnia 2016, 12:19

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 20-21 sierpnia (m.in. Punch Club, Colin McRae Rally, Lara Croft GO)

Oto kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich tytułów jak Punch Club, Colin McRae Rally, Lara Croft GO, Hitman GO, Shadowgun, Implosion czy Galaxy Trucker.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Punch Club

Android: ok. 5 zł / iOS: ok. 4 zł

Kolejnej w tym roku 80-procentowej obniżki ceny doczekała się gra Punch Club – udane skrzyżowanie strategii ekonomicznej i menedżera sportowego. Regularnie aktualizowana i rozbudowywana produkcja studia Lazy Bear Games (m.in. o nowe wątki fabularne i dodatkowe tryby) opowiada historię mężczyzny, który stracił w młodości ojca i poprzysiągł zemstę na sprawcach śmierci. W tym celu, po dwudziestu latach od tego tragicznego dnia, próbuje stać się najlepszym wojownikiem na świecie.

Colin McRae Rally

Android: ok. 5 zł

O ponad połowę spadła cena Colin McRae Rally w wersji na Androida. Jest to specjalne, mobilne wydanie bestsellerowej serii, zbudowane przede wszystkim w oparciu o zawartość i silnik graficzny Colin McRae Rally 2.0. Gra pozwala zasiąść za kierownicą czterech maszyn klasy WRC (Subaru Impreza, Mitsubishi Lancer Evolution VI, Lancia Stratos oraz Ford Focus) i poszaleć na trasach umiejscowionych na Korsyce, w Grecji oraz Australii. W sumie przygotowano tu 30 odcinków specjalnych o łącznej długości 130 kilometrów, po których jeździmy w trzech trybach rozgrywki: Championship, Rally oraz Quick Race.

Wyprzedaż gier z serii GO (Android/iOS/Windows Phone) – Lara Croft GO i Hitman GO

Z okazji debiutu oczekiwanego Deus Ex GO, firma Square Enix przeceniła dwie poprzednie odsłony serii GOHitman GO i Lara Croft GO. W obu przypadkach mamy do czynienia z dopieszczonymi pod każdym względem turowymi grami logicznymi. Pierwsza z nich charakteryzuje się oczywiście lekkim zabarwieniem asasyńskim, a druga zachwyca lekko przygodową nutką.

Shadowgun

Android: ok. 6 zł / iOS: ok. 4 zł

Shadowgun – gra akcji autorstwa studia Madfinger Games – to jedna z tych gier mobilnych, do których stwierdzenie „stare, ale jare” pasuje jak ulał. Tytuł, stworzony na fali popularności konsolowego cyklu Gears of War, ciągle może się podobać – mimo niemal pięciu lat na karku. Efektowna strzelanina TPP stanowiła swego czasu doskonały pokaz możliwości drzemiących w smartfonach i tabletach. Dzisiaj nie robi już tak dużego wrażenia, ale w dalszym ciągu pozostaje jedną z lepiej wyglądających, a przy tym bardzo grywalnych produkcji na urządzenia mobilne.

Galaxy Trucker

Android: 13,99 zł / iOS: ok. 13 zł / Windows Phone: 13 zł

Galaxy Trucker – gra planszowa przeznaczona dla 2-4 graczy, utrzymana w stylistyce science fiction – doczekała się sporej aktualizacji, zatytułowanej Alien Technologies. W jej ramach twórcy z firmy Czech Games Edition udostępnili 42 wyzwania solowe, misje multiplayerowe, 15 dodatkowych komponentów (m.in. kosmiczną katapultę), kolejne projekty statków, nowych członków załogi oraz karty do gry. Przypominam, że Galaxy Trucker pozwala wcielić się w szaleńców, kontrolujących statki kosmiczne złożone z części służących firmie Wyzysk i Spółka do budowy sieci kanalizacyjnych i komunalnych falowców na mniej rozwiniętych planetach Galaktyki. Produkcja oferuje nieliniową, bardzo obszerną kampanię solową, z questami napisanymi przez Vlaada Chvatila, która stanowi świetne wprowadzenie do właściwej, wieloosobowej rozgrywki.

Dungelot: Shattered Lands

Android: ok. 5 zł / iOS: ok. 4 zł

Solidnej, 75-procentowej przeceny doczekała się trzecia odsłona serii Dungelot. Shattered Lands to nietypowa hybryda gry logicznej i gatunku RPG typu roguelike. Wcielamy się w poszukiwacza przygód, który eksploruje pełne potworów, pułapek i skarbów lochy. Odbywa się to w stylu znanym z klasycznego Sapera – mapy składają się z kwadratów i gdy na nie trafiamy większość pól jest przed nami zakryta. Nigdy nie jesteśmy więc pewni, czy po wykonaniu ruchu trafimy na skałę, czy też może np. przeciwnika lub cenny przedmiot. Trójka prezentuje zdecydowanie najlepszy poziom wykonania i jest zwyczajnie dobrą grą.

The Rivers of Alive

Android: ok. 8 zł / iOS: ok. 9 zł

Osobom szukającym wyjątkowych doznań można polecić The Rivers of Alice – niezwykłą dwuwymiarową przygodówkę, której akcja toczy się przede wszystkim w świecie marzeń sennych. W grze wcielamy się w tytułową Alicję, której pomagamy przezwyciężyć rozliczne problemy natury psychicznej. Warto dodać, że dzieło Delirium Studios Evolution zostało okrzyknięte najlepszą hiszpańską grą mobilną 2013 roku.

Implosion - Never Lose Hope

iOS: ok. 21 zł

Użytkownicy iOS mogą kupić za połowę ceny Implosion – Never Lose Hope – postapokaliptyczną grę akcji z elementami hack’n’slasha, w której przejmujemy kontrolę nad wojownikiem odzianym w zbroję bojową. Rozgrywka sprowadza się do toczenia zaciekłych walk z dziesiątkami wrogów. Nie brzmi to zbyt zachęcająco, ale dzięki znakomitemu dopracowaniu całości, niezwykle intuicyjnemu systemowi sterowania i wybitnej szacie graficznej w ręce graczy oddana została jedna z najlepszych tego typu gier na urządzenia mobilne.

Ciekawe wyprzedaże w Microsoft Store – m.in. Koszmary z Głębin 2 i Mroczne Legendy 2

Zapraszamy Was do przeglądu najciekawszych promocji w sklepie Windows Phone. Kontynuujemy promocyjną inwazję zabrzańskiego studia Artifex Mundi, które w tym tygodniu przeceniło kolejną porcję przygodówek typu HOPA: Mroczne Legendy 2, Antyczna Przygoda: Kamień Filozoficzny oraz Koszmary z Głębin 2. Pełna oferta prezentuje się następująco:

  • Antyczna Przygoda: Kamień Filozoficzny – 13 zł
  • Koszmary z Głębin 2 – 6,50 zł
  • Mroczne Legendy 2 – 7,50 zł

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Wcale nie musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, by dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na temat direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule: