Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 11 lipca 2015, 11:50

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 11-12 lipca (Monsters Ate My Birthday Cake, Motorsport Manager, Infinity Blade)

Oto kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak Monsters Ate My Birthday Cake, Motorsport Manager, Infinity Blade, Super Hexagon, Assassin's Creed Pirates i Tile Rider.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Monsters Ate My Birthday Cake

Android: za darmo

Przegląd otwieramy nie lada gratką. Firma Google objęła bowiem promocją App for the Week znakomitą grę logiczną Monsters Ate My Birthday Cake, dzięki czemu produkcję studia SleepNinja Games możecie przez kilka najbliższych dni pobrać z Google Play zupełnie za darmo. Wystarczy, że otworzycie ten odnośnik. W grze rozwiązujemy kolejne, coraz bardziej wymyśle zagadki środowiskowe, korzystając z pomocy stworków obdarzonych specjalnymi umiejętnościami (m.in. zamrażanie, podpalanie, kopanie dziur, teleportowanie itd.). Dopracowana mechanika, świetnie zaprojektowane poziomy i urocza grafika to tylko niektóre z atutów Monsters Ate My Birthday Cake.

Motorsport Manager

Android: 3,99 zł; wcześniej 7,99 zł – iOS: ok. 4 zł; wcześniej ok. 8 zł

Za 50% dotychczasowej kwoty możecie aktualnie nabyć doskonały wyścigowy manager Motorsport Manager. W produkcji autorstwa Christiana Westa zarządzamy drużyną wyścigową, zatrudniamy kierowców i techników, inwestujemy w nowe technologie i ulepszamy bolidy, aby następnie rozdawać karty podczas samych wyścigów. W ich trakcie podejmujemy liczne, trudne decyzje, mogące zaważyć o sukcesie lub porażce.

Dream Chamber

Android: 5 zł; wcześniej ok. 20 zł

75% przeceny doczekała się klasyczna gra przygodowa point-and-click Dream Chamber w wersji na Androida. Akcja gry przenosi nas do Stanów Zjednoczonych na przełomie lat 20. i 30. XX wieku, a więc tuż przed Wielkim Kryzysem. Głównym bohaterem jest Charlie Chamber – bogacz, który realizuje się jako prywatny detektyw, pomagając w ten sposób lokalnej społeczności. Posiadł on pewną ciekawą przypadłość, mianowicie talent świadomego śnienia, pozwalający mu badać z zupełnie innej perspektywy miejsca odwiedzane wcześniej na jawie. Tytuł nie jest być może żadnym wielkim objawieniem, ale fanom gatunku z pewnością zapewni kilka godzin udanej zabawy.

Wyprzedaż gier studia Kairosoft (iOS) – m.in. Pocket Academy, World Cruise Story

Japońska firma Kairosoft postanowiła przecenić kilka swoich pozycji z katalogu iOS. W ten sposób za około 8 złotych posiadacze iPhone’a i iPada mogą nabyć typowe dla tego dewelopera strategie: Pocket Academy, World Cruise Story oraz Pocket Harvest. Doświadczenie uczy nas, że promocja Kairosoft w App Store poprzedza zwykle podobną akcję na platformie Google Play, więc użytkownicy Androida będący fanami twórczości Japończyków powinni przygotować się na wydatki.

Infinity Blade

iOS: za darmo; wcześniej ok. 26 zł

Z okazji amerykańskiego Dnia Niepodległości, obchodzonego w dniu 4 lipca, firma Epic Games zdecydowała się udostępnić za darmo pierwszą odsłonę serii Infinity Blade. Tytuł był jedną z gier, które zapoczątkowały modę na mobilne gry walki z elementami RPG. Wcielamy się w niej w śmiałka, przemierzającego rozległy i toczącego efektowne pojedynki z coraz potężniejszymi przeciwnikami. Produkcja do dziś robi bardzo dobre wrażenie pod względem trójwymiarowej grafiki, stworzonej z wykorzystaniem silnika Unreal Engine.

Super Hexagon

iOS: ok. 4 zł; wcześniej ok. 12 zł

Terry Cavanagh istnieje w świadomości graczy jako autor znakomitej retro platformówki VVVVVV. Na przygodach Kapitana Viridiana dorobek irlandzkiego dewelopera się jednak nie kończy. W 2012 roku udostępnił on zwariowaną zręcznościówkę Super Hexagon, charakteryzującą się niezwykle wysokim poziomem trudności. Gracz przejmuje w niej kontrolę nad trójkątem i musi unikać zmiażdżenia przez rozmaite kształty pojawiające się na ekranie. Tylko dla orłów.

Okazje Red Stripe dla użytkowników Windows Phone

Akcją promocyjną Okazje Red Stripe objęto kolejny pakiet gier. Tym razem za połowę dotychczasowej kwoty nabędziecie efektowne Assassin’s Creed Pirates, przygodówkę typu ukryte obiekty W Sidłach Umysłu, strategię ekonomiczną Merchants of Kaidan, wyścigową grę akcji z elementami logicznymi Tile Rider oraz grę edukacyjną Sago Mini Ocean Swimmer. Pełną ofertę znajdziecie poniżej:

Ostatnia aktualizacja: 2015-07-11

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.