Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 września 2015, 12:04

autor: Góral

Promocja na gry akcji w sklepie Origin (m.in. Battlefield 4 i Dragon Age: Inkwizycja)

Firma Electronic Arts rozpoczęła nową promocję w sklepie Origin. Tym razem skierowana jest ona głównie do miłośników gier akcji, ale w ofercie nie brakuje także produkcji wyścigowych, sportowych i nie tylko.

Na platformie cyfrowej dystrybucji Origin rozpoczęła się kolejna promocja. Tym razem jest ona skierowana do miłośników gier akcji, a przynajmniej tak wynika z nazwy wyprzedaży „Promocja: gry akcji”. Tak naprawdę w ofercie znajdziemy zarówno kilka odsłon serii Battlefield, Plants vs. Zombies: Garden Warfare oraz Titanfalla, jak i gry wyścigowe z cyklu Need for Speed czy też RPG Dragon Age: Inkwizycja. Poszczególne przeceny obowiązują do 15 września do godziny 19:00 i dedykowane są wyłącznie użytkownikom komputerów PC. Wszystkie tytuły znajdziecie klikając na poniższy link, a nieco dalej wypunktowaliśmy kilka ciekawszych propozycji.

Promocja na gry akcji w sklepie Origin (m.in. Battlefield 4 i Dragon Age: Inkwizycja) - ilustracja #1

Wybrane oferty promocji w sklepie Origin:

Jedna z odsłon popularnej serii strzelanek FPP tworzonych przez studio DICE. Produkcja oferuje emocjonujący tryb single player oraz multiplayer, będący główną atrakcją gry.

Ostatnia odsłona serii Battlefield, tym razem skupiająca się na zmaganiach policjantów i bandziorów. Tytuł nie powstał w studiu DICE, lecz został stworzony przez ekipę Visceral Games, znaną z kosmicznych survival horrorów Dead Space.

Produkcja RPG akcji z 2014 roku. W grze kierujemy poczynaniami tytułowej Inkwizycji, czyli organizacji, której zadaniem jest powstrzymanie inwazji demonów.

Strzelanka przeznaczona głównie do zmagań w multiplayrze, osadzona w uniwersum Plants vs. Zombies, w którym roślinki walczą z zabawnymi zombie.

Ostatnia pełnoprawna odsłona słynnej serii gier wyścigowych. Jest to pierwsza produkcja stworzona przez zespół Ghost Games, który obecnie pracuje nad kolejną częścią, mającą zadebiutować w listopadzie bieżącego roku.

Zeszłoroczna odsłona najpopularniejszej sportowej serii, która za kilkanaście dni doczeka się nowej części.