Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 sierpnia 2011, 12:25

Premiera Twisted Metal dopiero w przyszłym roku

Mamy złe wieści dla graczy czekających na najnowszą odsłonę serii Twisted Metal. Twórcy ujawnili bowiem, że premiera tej produkcji nastąpi dopiero w przyszłym roku.

Pierwotnie premiera nowego Twisted Metal zapowiadana była na 4 października. Niestety, we wpisie na oficjalnym blogu PlayStation, ojciec serii i szef studia Eat, Sleep, Play David Jaffe poinformował fanów, że gra ukaże się dopiero na początku przyszłego roku. Powodem opóźnienia jest tradycyjnie potrzeba lepszego dopracowania produktu.

Premiera Twisted Metal dopiero w przyszłym roku - ilustracja #1

Twisted Metal to nowe wcielenie serii, która swój żywot zaczęła w 1995 na pierwszej generacji konsoli PlayStation. Wcielimy się w członka jednej z czterech frakcji, których ulubionym zajęciem jest zabijanie i destrukcja. Swoje hobby realizują one za pomocą ciężko uzbrojonych pojazdów. Łącznie w grze znajdziemy ponad tuzin maszyn, poczynając od samochodów, a na helikopterze kończąc.

Autorzy obiecują zarówno kampanię dla pojedynczego gracza, jak i rozbudowany tryb multiplayer, w którym na raz na arenie bawić się będzie mogło maksymalnie szesnaście osób. Gra zaoferuje również pełne wsparcie dla trofeów. Twisted Metal tworzony jest wyłącznie z myślą o PlayStation 3.

Zainteresowanym najnowszą produkcją studia Eat, Sleep, Play polecamy zapoznanie się z poświęconymi jej materiałami opublikowanymi na naszym serwisie: