Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 28 października 2011, 06:41

Premiera symulatora Take on Helicopters

Dzisiaj miała miejsce premiera symulatora Take on Helicopters autorstwa studia Bohemia Interactive.

Dzisiaj do sprzedaży trafiła gra Take On Helicopters, stworzona przez znane z serii ArmA oraz pierwszej części Operation Flashpoint studio Bohemia Interactive. Premierze tego niezwykle obiecującego symulatora towarzyszył tradycyjnie bardzo atrakcyjny zwiastun.

W naszym kraju Take on Helicopters wyda firma Licomp Empik Multimedia, choć na razie nie znamy dokładnej daty polskiej premiery. Niecierpliwi mogą nabyć grę w dystrybucji elektronicznej za 39,99 euro, czyli około 173 złote . Poniżej przykładowe linki do serwisów oferujących najnowszą produkcje Bohemia Interactive:

 -  Steam
 -  Gamersgate
 -  Desura

Take On Helicopters to gra, w której kierujemy firmą zajmującą się transportem śmigłowcami. Połączono tu elementy strategii ekonomicznej z realistyczną symulacją lotu. Karierę pilota zaczynamy nad miastem Seattle, ale w późniejszych misjach odwiedzimy również inne lokacje w Północnej Ameryce i Południowej Azji. Autorzy przygotowali ciekawą kampanię dla pojedynczego gracza, której struktura jest w znacznym stopniu otwarta, a dodatkowego smaczku całości dodaje konieczność dbania o finanse naszej firmy. Nie brakuje też tryby multiplayer.

Gra zbudowana została na tym samym silniku, na którym powstaje również ArmA III. W rezultacie udało się uzyskać niespotykaną do tej pory w symulacjach jakość grafiki. Pod względem wizualnym Take On Helicopters to olbrzymi krok naprzód dla całego gatunku, co dobrze ilustruje nowy zwiastun wypuszczony z okazji premiery.