Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 listopada 2011, 09:41

autor: Adrian Werner

Premiera Spec Ops: The Line wiosną przyszłego roku

Mamy dobre wieści dla graczy czekających na Spec Ops: The Line. Firma 2K Games zapowiedziała właśnie, że premiera gry nastąpi wiosną przyszłego roku. Z tej okazji udostępniono też sporo nowych materiałów video.

Od dłuższego czasu było dosyć cicho na temat strzelanki Spec Ops: The Line. Docierały do nas jedynie wiadomości o kolejnych opóźnieniach premiery. Wydaje się jednak, że produkcja powoli zaczyna wreszcie dobiegać końca, gdyż firma 2K Games ogłosiła właśnie, że gra trafi do sprzedaży wiosną przyszłego roku. Z tej okazji wypuszczono też nowy zwiastun.

Przypomnijmy, że akcja gry toczyć się będzie w zdewastowanym burzami piaskowymi Dubaju. Wcielimy się w kapitana Marina Walkera, który wraz z oddziałem Delta Force zostaje wysłany w to miejsce, aby odnaleźć zaginionych żołnierzy armii amerykańskiej dowodzonych przez Johna Konrada. Spec Ops: The Line tworzone jest z myślą o pecetach i konsolach Xbox 360 oraz PlayStation 3.

2K Games zorganizowało niedawno pokazy gry dla prasy i jeden z hiszpańskich serwisów udostępnił spory fragment prezentacji:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Spec Ops: The Line

Spec Ops: The Line