Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 grudnia 2020, 17:10

autor: Sodar

Premiera Prince of Persia Piaski Czasu Remake opóźniona

Trwają prace nad odnowioną wersją gry Prince of Persia Piaski Czasu. Jednak Ubisoft na swojej czeskiej stronie Facebooka opublikował informację o odłożeniu premiery. Sprawdź, kiedy będzie można zagrać w remake tej gry.

Ubisoft na swojej oficjalnej czeskiej stronie Facebooka opublikował informację o zmianie daty premiery Prince of Persia: The Sands of Time Remake. Pierwotnie zaplanowana na 21 stycznia 2021 roku, miałaby zostać odłożona do 18 marca. Wiadomość niestety już znikła (choć nie umknęła uwadze użytkowników Reddita), nie pojawiła się też w języku angielskim. Jednak można przypuszczać, że fakt ten niedługo zostanie szerzej ogłoszony przez Ubisoft.

Oto wiadomość, jaka wyświetliła się na czeskim facebookowym koncie Ubisoft:

Oryginalna treść wiadomości od Ubisoftu - Premiera Prince of Persia Piaski Czasu Remake opóźniona - wiadomość - 2020-12-08
Oryginalna treść wiadomości od Ubisoftu

Jej treść przetłumaczona na język polski:

Witajcie, fani Prince of Persia! Podczas naszej cyfrowej konferencji Ubisoft Forward z dumą ogłosiliśmy prace nad Prince of Persia: The Sands of Time Remake. Jesteśmy podekscytowani, że będziemy mogli ponownie oddać w Wasze ręce opowieść o losach Księcia i księżniczki Farah w niesamowitej XI-wiecznej Persji. Jednak rok 2020 był niepodobny do wcześniejszych. Dziś chcielibyśmy Was poinformować, że potrzebujemy więcej czasu na ukończenie gry. Tym samym data premiery Prince of Persia: The Sands of Time Remake została przesunięta na 18 marca 2021 roku. Uważamy, że jest to słuszna decyzja, aby dostarczyć grę w formie, która Wam się spodoba. Dziękujemy za cierpliwość i dalsze wsparcie Prince of Persia, mamy nadzieję, że pozostaniecie bezpieczni i zdrowi w okresie świątecznym. Zespół deweloperski.

Jak widać głównym celem przełożenia premiery jest chęć lepszego dopracowania gry. Pozostaje pytanie, dlaczego informacja o tym pojawiła się w tak dziwny sposób. Mamy nadzieję, że opóźnienie się nie zwiększy. Prince of Persia: The Sands of Time Remake to przede wszystkim znacznie lepsza grafika, dostosowana do nowoczesnych standardów. Przeprojektowane będzie także sterowanie i system walki. Remake tworzony jest na silniku Anvil, napędzającym także m.in. Assassin’s Creed Origins. Gra zmierza na konsole Xbox One, PS4 i komputery PC.