Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 września 2020, 12:16

autor: Aquma

Ubisoft poprawia grafikę remake'u Prince of Persia; oto pierwsze efekty

W sieci pojawił się nowy screen z remake’u Prince of Persia: Sands of Time. Pokazuje on, jaką przemianę przeszła gra od czasu wersji alfa, na której bazował pierwszy zwiastun.

Ubisoft poprawia grafikę remakeu Prince of Persia; oto pierwsze efekty - ilustracja #1
Oprawa graficzna remake’u Sands of Time może się prezentować nieco lepiej, niż myśleliśmy – ale do branżowej czołówki nadal sporo brakuje.

Firma Ubisoft zapowiedziała niedawno remake kultowego Prince of Persia: Sands of Time. Choć wielu fanów czekało długo na podobną produkcję, to pierwszy ujawniony trailer nie został przez nich ciepło przyjęty. Najczęściej krytykowanym aspektem była grafika, która zdaniem wielu osób nie przedstawiała się wystarczająco dobrze. Okazuje się, że zwiastun powstał w oparciu o wersję alfa, a obecnie gra wygląda zauważalnie lepiej. Dowodem może być obrazek, który pojawił się w tekście serwisu Gadgets 360 (porównanie graficzne pochodzi z forum Reddit).

Ubisoft poprawia grafikę remakeu Prince of Persia; oto pierwsze efekty - ilustracja #2
Remake Prince of Persia – wersja alfa (z trailera) i obecna.

Przypominamy, że remake Prince of Persia: Sands of Time zadebiutuje 21 stycznia 2021 roku na pecetach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

  1. Prince of Persia Remake powstaje! Widziałem odświeżone Sands of Time
  2. Prince of Persia: Sands of Time Remake – strona oficjalna