Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 września 2020, 11:45

autor: AlexB

TOHU - sprawdź demo polskiej przygodówki

W ramach sieciowego wydarzenia PAX Online x EGX Digital 2020 na platformie Steam pojawiła się wersja demonstracyjna przygodówki TOHU od polskiego studia Fireart Games. Tytuł zmierza również na PlayStation 4, Xboksa One oraz Nintendo Switch.

TOHU - sprawdź demo polskiej przygodówki - ilustracja #1
TOHU wyróżnia się oprawą graficzną.

Macie ochotę na klasyczną dwuwymiarową przygodówkę point-and-click, która zachwyciłaby Was rysunkową oprawą graficzną? Jeśli tak, to TOHU powinno zwrócić Waszą uwagę. Jest to tworzona przez warszawskie studio Fireart Games produkcja, która pozwoli na wcielenie się w młodą dziewczynę posiadającą niezwykłą zdolność – możliwość przemiany w robota. W trakcie zabawy przemierzamy kolejne lokacje, wchodzimy w interakcję ze znajdującymi się tam obiektami i rozwiązujemy różnorakie łamigłówki logiczne oraz zręcznościowe – wszystko po to, by uratować rodzinną planetę. Może to brzmieć całkiem interesująco, lecz jak tytuł sprawuje się akcji? Możecie to sprawdzić osobiście dzięki jego wersji demonstracyjnej, która ukazała się na platformie Steam w ramach sieciowego wydarzenia PAX Online x EGX Digital 2020. Znajdziecie ją, klikając na poniższy link.

  1. TOHU na platformie Steam

Pełna wersja TOHU ukaże się na PC, PlayStation 4, Xboksie One oraz Nintendo Switch. Premiera zaplanowana jest na jesień tego roku.

  1. Oficjalna strona gry TOHU