Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 15 września 2020, 11:23

autor: Karol Laska

Gwiazda Avengers nosi czapkę z daszkiem, abyś Ty mógł nosić maseczkę

Paul Rudd, znany przede wszystkim z roli Ant-Mana, wziął udział w akcji propagującej noszenie masek w Ameryce, występując w krótkim, humorystycznym klipie opublikowanym na YouTube przez gubernatora Nowego Jorku.

Gwiazda Avengers nosi czapkę z daszkiem, abyś Ty mógł nosić maseczkę - ilustracja #1
I przypomina się tylko mem ze Steve’em Buscemim w stroju nastolatka.

Pandemia podzieliła społeczeństwo na dwa obozy: pro- i antymaseczkowe. Już teraz wiemy, po której stronie opowiada się znany komediowy aktor Paul Rudd. I może nie była to informacja, jakiej koniecznie potrzebowaliśmy, ale sposób jej przekazania na pewno zapisze się w głowach wielu ludzi.

Gwiazdor Avengers wystąpił bowiem w dynamicznie zmontowanym materiale wideo trwającym przeszło dwie minuty. Opowiedział w nim o zaletach noszenia maski, próbując zmienić zdanie najzagorzalszych sceptyków – szczególnie tych młodocianych. Rudd nosi bluzę z kapturem, czapkę z daszkiem, a w ręku trzyma deskorolkę. Ponadto podaje się za 26-latka. A wszystko to opublikowane na kanale youtube’owym gubernatora stanu Nowy Jork, Andrew M. Cuomo, w ramach akcji #MaskUpAmerica. Niewystarczająco dziwne? W takim razie zobaczcie rzeczony filmik.