Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 września 2019, 11:50

Premiera polskiego survivalu Green Hell

Dziś na rynku oficjalnie zadebiutuje polska gra survivalowa Green Hell od studia Creepy Jar, która stawia przed graczami wyzwanie przetrwania w amazońskiej dżungli. Produkcja od roku jest dostępna w programie wczesnego dostępu.

Czy dasz radę przetrwać w amazońskiej dżungli? - Premiera polskiego survivalu Green Hell - wiadomość - 2019-09-06
Czy dasz radę przetrwać w amazońskiej dżungli?

Dziś będzie miała miejsce oficjalna premiera udanej gry survivalowej Green Hell od polskiego studia Creepy Jar. Produkcja wyjdzie z wczesnego dostępu około godziny 15:00 czasu polskiego. Tytuł okazał się sporym sukcesem w programie Early Access, choć liczba osób grających w niego obecnie nie powala. Twórcy udostępnili też trailer, na którym dokumentują najważniejsze momenty i zmiany, których ich gra doczekała się w ciągu ostatniego roku.

Green Hell to pierwszoosobowa produkcja pozwalająca nam wcielić się w człowieka, który został pozostawiony na pastwę losu w samym sercu amazońskiej dżungli. Naszym głównym zadaniem jest oczywiście przetrwanie - musimy zapewnić sobie wodę i pożywienie, nauczyć się rozpalania ognia, a także budowy schronień. Gra wymaga ciągłego skupienia i logicznego myślenia. Trzeba mieć oczy dookoła głowy, bowiem na naszego bohatera czyhają różne zagrożenia - może paść ofiarą groźnych chorób, pasożytów oraz dzikich zwierząt.

Dzieło Creepy Jar cieszy się dużą przychylnością graczy - większość (83%) recenzji wystawionych temu tytułowi na Steamie jest pozytywna.

Niezwykle trudny i świetnie zapowiadający się survival. Cały czas trzeba coś robić, bo bardzo łatwo można zginąć. Gra jest w Early Access i co kilka dni wychodzą aktualizacje wzbogacające tytuł o nowości. Jak najbardziej polecam :) - napisał Eggy.

Pograłem chwilę. Zbudowałem dom, zabiłem tygrysa, zjadłem człowieka. Mam prawie samowystarczalne gospodarstwo rolne. Zgubiłem się w dżungli i przez 2 godziny błądziłem. Czekam na tryb fabularny albo możliwość dobudowania piętra do mojego domu. Ogólnie gorąco polecam - wciąga - chwali girlaen.

Przypominamy, że Green Hell jest dostępne wyłącznie na pecetach - grę można kupić na Steamie, w cenie 89,99 złotych. Twórcy zadbali o polską wersję językową (kinową - z napisami).

  1. Green Hell - strona oficjalna
  2. Green Hell - poradnik
  3. Raport z zielonego piekła. Jak rodził się sukces polskiego Green Hell
  4. Nie tylko Cyberpunk 2077 – polskie gry, na które warto czekać