Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 listopada 2019, 11:42

autor: Adrian Werner

Premiera Need for Speed Heat w Origin Access i EA Access

Gra wyścigowa Need for Speed: Heat zadebiutowała dzisiaj w abonamentowych usługach Origin Access i EA Access. Pozostali gracze zagrają za trzy dni.

Dzisiaj jazdę rozpoczną tylko abonenci Origin Access i EA Access. - Premiera Need for Speed Heat w Origin Access i EA Access - wiadomość - 2019-11-05
Dzisiaj jazdę rozpoczną tylko abonenci Origin Access i EA Access.
NFS: HEAT W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Ghost Games
  2. Wydawca: Electronic Arts
  3. Gatunek: wyścigi
  4. Platformy: PC, XONE, PS4

Dzisiaj odbyła się pierwsza premiera Need for Speed: Heat, czyli najnowszej odsłony popularnej serii wyścigowej firmy Electronic Arts. Piszemy „pierwsza”, gdyż Electronic Arts na razie udostępniło tytuł wyłącznie użytkownikom abonamentowych usług Origin Access Premier na PC oraz EA Access na konsolach. Reszta graczy dołączy do zabawy dopiero w piątek, czyli 8 listopada.

Produkcja ukazała się na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Na wszystkich trzech platformach sprzętowych tytuł oferuje pełną polską wersję językową. Dostępna jest również opcja zabawy po angielsku.

Na PC gra wymaga klienta Origin. Firma Electronic Arts ogłosiła niedawno zamiar powrotu na Steama, ale w tym roku dotyczyć to będzie jedynie Star Wars Jedi: Fallen Order. Jeśli w przypadku Need for Speed: Heat wydawca wykona podobny ruch, to nastąpi to dopiero w 2020 r.

Warto wspomnieć, że autorzy przygotowali małe prezenty dla fanów poprzednich części serii. Posiadacze gier Need for Speed Rivals, Need for Speed oraz Need for Speed: Payback otrzymają specjalne tablice rejestracyjne do wykorzystania w Need for Speed: Heat.

Na pierwsze recenzje jeszcze sporo poczekamy, ale debiut gry w Origin Access Premier oraz EA Access oznacza, że do sieci powinny wkrótce trafić obszerne materiały wideo, które pozwolą przekonać się, co oferuje pełna wersja gry.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Need for Speed Heat – tuning optyczny i pełna lista samochodów
  3. Need for Speed: Heat na 2-godzinnym gameplayu