Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Sony Computer Entertainment Polska Press Release 25 czerwca 2014, 17:00

Premiera Killzone Shadow Fall INTERCEPT

Killzone Shadow Fall INTERCEPT - dodatek umożliwiający sieciową grę kooperacyjną dostępny od dziś!

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Sony Computer Entertainment Europe przedstawia Killzone Shadow Fall INTERCEPT . Jest to dodatek do gry Killzone Shadow Fall umożliwiający sieciową grę kooperacyjną. Maksymalnie czterech graczy dołącza do elitarnego zespołu VSA, znanego jako Intelligence Squad Alpha. Jego zadaniem jest prowadzenie działań za liniami wroga w celu przechwycenia wojskowych transmisji Helghastów oraz przekazania ich do kwatery głównej VSA.

Premiera Killzone Shadow Fall INTERCEPT - ilustracja #1

Dodatek INTERCEPT, bazujący na przełomowej technologii znanej z gry Killzone Shadow Fall, oferuje w ramach strzelanki rozgrywkę wymagającą prawdziwej współpracy. Cztery wyspecjalizowane klasy – szturmowiec, strzelec wyborowy, sanitariusz i taktyk – dostarczają całkowicie odmiennych wrażeń, potęgowanych przez powrót uwielbianego przez fanów plecaka odrzutowego. Pośród czterech zróżnicowanych rodzajów otoczenia (sześć kolejnych jest na etapie tworzenia), których twórcy inspirowali się kampanią jednoosobową, gracze będą przechwytywać od wroga bezcenne informacje, walczyć z władającymi niezwykłymi umiejętnościami czempionami Helghastów i dowodzonymi przez nich siłami czy też odkrywać bogactwo nowych treści do odblokowania.

GŁÓWNE CECHY

  1. Sieciowa strzelanka wymagająca realnej współpracy – Dodatek INTERCEPT, przełamujący konwencję gatunku gry z uniwersalnymi klasami, kontynuując ideę rozgrywki, na której bazuje, skupia się na kooperacji w pełnym tego słowa znaczeniu. Klasy są wysoko wyspecjalizowane oraz zależne od siebie, zatem ci, którzy nie będą współpracować, staną przed trudnym wyzwaniem.
  2. Cztery klasy z całkowicie odmiennymi umiejętnościami – Koncepcja współpracy w dodatku INTERCEPT oparta jest na czterech, różniących się od siebie diametralnie klasach. Strzelec wyborowy jest mistrzem walki na średnim i dużym dystansie. Szturmowiec budzi postrach w walce na niewielkich odległościach. Sanitariusz i taktyk gorzej radzą sobie w regularnych starciach, jednak pierwszy do perfekcji opanował ratowanie i zaopatrywanie towarzyszy, podczas gdy drugi jest mistrzem w umacnianiu obrony zespołu za pomocą wieżyczek oraz nanotarcz.
  3. Bogactwo nowej zawartości: całkowicie nowe trofea do zdobycia, ponad 40 przedmiotów do odblokowania w ramach wyzwań (w tym broń), a także statystyki i rankingi, zarówno w grach publicznych, jak i prywatnych. Dodatek będzie oferowany posiadaczom gry Shadow Fall jako zawartość do pobrania (darmowa, jeśli posiadają Season Pass).
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.